| Aleexys a întrebat:

Imi place mult un baiat...sh recent ne'am despartit.si nu stiu cum sa ne impacam... aveti voi vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Smilee001 a răspuns:

Nu vreau sa te ranesc,dar stii cum se spune. daca il iubesti,da-i drumul, iar daca te iubeste va veni la tine(asta in cazul omului si animalului), deci daca te iubeste si iti duce doru singur te va cauta.nu pot sa iti zic altceva
cam asa sta cu iubirea adevarata

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

De ce v-aţi despărţit?

| mihaelaa18 a răspuns:

Off destul de greu si chiar imi pare rau pentru tine.Acum nu stiu din ce motive v-ati despartit dar daca tu i-ai gresit s-au ceva de genul acesta ii poti spune ca iti pare rau,ca regreti ceea ce ai facut si ca nu se va mai intampla... daca este sa iti fi gresit el ar trebui ca el sa isi ceara scuze. Daca stii ca ai mai putea avea o sansa cu el ai putea sa ii spui sa va intalniti ca vrei sa vorbesti cu el si sa ii spui ca inca ti la el si ca nu il poti uita si daca vrea sa mai dea o sansa relatiei voastrehappy.
In cazul unui raspuns negativ, ceea ce nu iti doresc, trebuie sa acepti acest lucru si sa mergi mai departe oricat de greu si cat de mult te doarehappy.
Baftahappy

| Valeria_Micleuşanu_1993 a răspuns:

Depinde mult de circumstante! insa totusi trebuie intii sa fii sigura ca doresti acest lucru-impacarea,daca da,atunci scrie-i un mesaj cu ce mai faci,apoi intreaba-l e o sansa intre noi doi sau crezi si simti ca totul s-a terminat,eu iti simt lipsa... Oricum,relatia din unu nu se formeaza, trebuie sa doreasca si el aceasta, iar raspunsul doar el il va oferi! Bafta!;)
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/

| giovanyLOVEalexa a răspuns:

... Depinde de multe chestii draga... cat timp aveti? ce stie despre tine. dc vrei sa te impaci q el. si asa mai departe.