| Zmeurik1 a întrebat:

Imi place de un baiat care e cu 5 ani mai are ca mine si e genul mai rebel, mai nonconformist. Ne'am spus o singura data "buna" in rest nu vorbim dar as vrea cumva sa intru in vorba cu el si nu stiu cum. Un sfat?happy

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Te atrag baieti mai mari?
Frumos. dar ai grija draguta sa nu fii o distractie pentru ellaughing
In fond la o diferenta de 5 ani te invarte pe degete fara probleme.

| ignore a răspuns:

Vezi pe unde se duke ce ii place sa faca si zi tuh buna sa vezi daca iti raspunde sau fa rost de id lui si vb acolo cu el intrebal ce ii place sa faca ce muzicaa askhappy.