| dailydaisy07 a întrebat:

Imi puteti spune 5 cuvinte diferite pentru a descrie cuvantul familie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Armonie, dragoste, intelegere, incredere si sinceritate, dar cred ca faci casa buna si cu primele 4laughing. Nu de alta da`i mint cam mult pe-ai mei si nu se prindwhistling. Deci ii ok:d.

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Interes, invidie, ură, prostie, interdependenţă.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

IUBIRE, respect, fericire, armonie, protectie.

5cuvinte ai cerut atat ti'am enumerat fara alte comentarii pe langahappy

| Monica a răspuns:

Incredere[reciproca], iubire, solidaritate, tandrete, sprijin

| Rukhsandra a răspuns:

Bucurie, tristete, neintelegere, comunicare si dragoste big grin

| Crisstina a răspuns:

Caldura
sprijin
iubire
intelegere
solidaritate

| loricel a răspuns:

Comunicare, armonie, iubire, intelegere, sprijin.

| madia a răspuns:

Caldura, incredere, stabilitate, iubire, respect.

| pitikaaa a răspuns:

Echipa
Unitate
Iubire
Sinceritate
Fericire
Cam astea ar fi elementele de baza ale unei familii:X

| Krissa_2143 a răspuns:

Comunicare, respect, intelegere, optimism si dragoste big grin

| Andra_6228 a răspuns:

Respect, iubire, protectie, sprijin neconditionat, intelegere

| Daliana_8116 a răspuns:

Tata mama sora frate :d pe al 5`lea nu-l stiublushingbig grin