| RockForever99 a întrebat:

Justin Bieber este impreuna cu Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| sweettyyyy a răspuns:

Nuuuuu...si asta e binelove struck

16 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Justin Bieber e bulangiu!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu, amandoi sunt solo.

| FloriiDirectioner a răspuns:

Nu... dar intr-un fel nu s-ar potrivi dar eu cred ca Justin bieber nu are nimic in comun cu ea, Miley s-a maturizat nu mai e celebra cantareata,, Hannah"(Ma refer cand avea 16 ani)...Lui ii trebuie o fata nu stiu cum sa iti zic dra nu sunt de acord cu comentariul d emai jos,, femeia aia(miley) ma enerveaza si lui ii trebuie o fata mai faina si fara asa de multe fite" scuze dar ea are aceste caracteristici eu cred ca oricar efata are fite inclusiv eu cateodata pot fi increzuta multi sustina ca miley e o c***ă, mersi mult pentru atentie

| SoSad a răspuns:

Este cu selena gomez, iar fanii lui justin bieber, mai bine zis fanele, o urasc si au amenintat-o cu moartea pentru acest fapt :o

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu ,nu este.

| Twist a răspuns:

Pai cred ca suntem cam 99% ahi poate 98% din persoanele de pe TPU carora nu le pasa!
Si in legatura cu ce a zis ''SoSad'' : Mama! Selena o sa moararolling on the floorhopabig grin(*nu mi-a placut niciodata*)

| ριтιquтss a răspuns:

Eu stiam ca este cu Selena Gomez, deci nu :d.

| Nu a răspuns:

Da.
Au fantezii sexuale sadomasochiste unu cu celalalt.

| DrummerDreams a răspuns:

Ba daacryingcrying scrie in revista popcorncryingcryingcrying

femeia aia(miley) ma enerveaza si lui ii trebuie o fata mai faina si fara asa de multe fitesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bulangiulaughing)

| xElenaH a răspuns:

Pe dracul nicioadata nu se potrivesc nici intr-o suta de ani... el e un dragut. ea o...

| Twizzle a răspuns:

Nu mai, e cu Hannah Montana. smug

| biank17 a răspuns:

Nu

| biank17 a răspuns:

Miley are iubit

| alexrot a răspuns:

Nu cred. totusi Miley este mai mare decat cocalaru asta