| Tucică a întrebat:

Cum ar fi sa fie impreuna Justin Bieber cu Miley Cyrus? :d

Răspuns Câştigător
| ladygaga a răspuns:

Dar cum ar fi sa nu mai puneti voi intrebari stupide?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La fel cum ar fi daca vecinul meu si-ar lasa nevasta si s-ar insura cu amantawinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

2 copii alintati intr-o pereche de ghete.happy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

2 copii alintati intr-o pereche de ghete!happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Oribil. dupa mine el e prea dragut pentru eahee hee

| xSoaked a răspuns:

@ladygaga bun raspuns laughing

Pai ar fi cuplul pe care nu l-as putea suporta deloc. Si asa imi vine sa ii strangulez pe amandoi separat. Impreuna ar fi penali. Sunt pustii astia fara talent care au aparut asa in lumea muzicii si toate adolescentele lesina dupa ei. Mai bine sa nu ne luam dupa ce zice majoritatea si sa avem opinii proprii. Okay m-am deplasat putin de la subiect dar am dorit sa imi exprim punctul de vedere big grin

| DenisIonut01 a răspuns:

Deloc bine"urat" straight face phbbbbt

| Abcfunny a răspuns:

Ce sa caute mucosu ala cu Miley straight face?

| Smileee a răspuns:

Sincer? nu cred ca s`ar potrivi deloc.

| Ramona_5995 a răspuns:

Doi papitoi care doar canta pentru bani si faima. laughing
Vor disparea si ei peste doi trei ani cum au disparut si RBD. happy
P. S.: Nu mai imi dati "stupid", fanilor!
Imi dau si eu seama ca nu va convine rolling on the floor.
Dar asta este adevarul` thinking

| Ramona_5995 a răspuns:

Bravo, ladygaga!
Mare dreptate aiwinking!

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Dar cum ar fi sa pui niste intrebari cu sens sau sa te abtii de la aceste intrebari?

| Tucică explică:

Si eu zic ca nu s-ar potrivi deloc! Nu-mi place nici de unul nici de altu`!

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Miley Cyrus a zis ca are 3 prieteni dintre care unul e Justin Bieber dAr nu e ca un iubit dar un prieten foarte bun cu care se intelege de minune(am citit asta de pe net)

| Skipe a răspuns:

Miley n-ar vrea sa fie cu JB niciodatatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu lear sta bine desi mie imi place foarte muult Justin Bieber kiss

| ByZZy a răspuns:

Bate in lemnlaughing... ce sa caute justin bieber cu cacacioasa aia?laughing)

| alyn_8516 a răspuns:

Pentru toti utilizatorii care au raspuns pana acum: ACRII SUNT STRUGURII! nu?

Din partea mea sa face orice pentru ca chiar nu ma intereseaza. Cu ce ma afecteaza pe mine daca ar fi impreuna?!