| munteanuionvictor a întrebat:

La mulți ani cu sănătate pentru toate fetele și femeile cu ocazia zilei de 8 martie!

32 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Multumim. happy

| darrio2007 a răspuns:

8 martie este Ziua Mamei. Ziua fetelor este pe 1 Iunie.

| RAY a răspuns:

Multumim in avans pentru anul viitor

| HazelEyes77 a răspuns:

Multumim frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine nu e ziua mamei? De cand si pana cand toate fetele/femeile sunt mame? thinking

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este ziua femeii. Ziua mamei la noi în România nu exista, o sărbătorim tot pe 8 martie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Pai 1 martie ce mai reprezinta? De ce fetele primesc martisor?

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e tradiția. Mărțișorul simbolizează venirea primăverii. Cică în unele zone ale tarii fac fetele mărțișoare și le dau băieților. Dar în general și 1 martie si 8 martie sunt dedicate fetelor și femeilor happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Sexistii laughing. Totul sa fie pentru sexul frumos. 14feb, 1/8 martie + restul zilelor din an rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

14 februarie e pentru îndrăgostiți adică pentru ambele sexe

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Ai 12 ani? Sunt curios. Daca tu ma iei cu ambele sexe atunci cand doar baietii sunt obligati sa faca "cadouri si sa fie romantici etc etc, cred ca nu ai mai mult de 12.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kevlar):

"Feministele" astea nascute dupa 90 in coa, sunt praf facute gramada. O rusine adusa femeilor de alta data care voiau drepturi de vot etc etc, nu sa mearga in curul gol pe strada fara sa fie numite panarame. Dar ce nu a stricat secolul/mileniul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce probleme ai si tu! Eu asa stiam ca e ziua indragostitilor, pe mine una nu m-a prins si nu i dau importanta dar in principiu cine e fan 14 februarie cred ca ar trebui sa isi faca reciproc cadouri. Probabil ca esti mai mic ca mine de varsta asa ca nu ma mai bate la cap cu treaba asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Clar sunt mai mic ca tine. CLAR! laughing

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am inteles ce este funny?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

De 6 ani de cand sunt pe TPU toti copiii care nu au nici macar 18 ani ma fac pe mine copil. It never gets old.

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt născută după 90 ci după 80 asa ca nu sunt puștoaică. În legătură cu feministele după anii 90 este normal sa nu mai lupte pentru dreptul la vot ar fi culmea, și este normal sa fie drepturi egale în orice domeniu, și sa fie judecate după calitatea lor de oameni nu după cât de scurta e fusta, sau dacă sunt gospodine. Suntem în secolul 21. Asta nu înseamnă că bărbații nu mai trebuie sa fie romantici

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Esti nascuta in anii 80 cum sunt eu neam cu Bill Gates. Revenind. Nu stiu tu ce oameni ai in viata, dar cei care ii cunosc eu nu mai au sub 25 de ani. La fete ( sub 25 ) e "normal" sa astepte ca pisi sa le faca pe toate pe 14. La femei (peste 25) am vazut ca totusi e mai bine. Exista reciprocitate. "Asta nu înseamnă că bărbații nu mai trebuie sa fie romantici" Nu prea citesti se pare. Cand nu mai spui prostii ca varsta, citeste despre divorturi. Au inceput barbatii sa se planga ca (culmea ) femeile nu mai stiu sa fie romantice laughing. It"s a good laugh.

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil se schimba vremurile si vom trai in matriarhat happy. Generatia foarte tanara s-a schimbat. Baietii devin usor efeminati fetele independente ( nu vorbesc de pitipoance). Oricum nu cred in generalizari. Nu stiu stiu cum sunt fetele sub 25 fe ani. Poate au asemenea asteptari ca asa vad la altii/altele. Oricarei fete ii place sa fie rasfatata de iubit, am vazut multe femei / fete care la randul lor isi rasfata iubitii. Deci depinde de fiecare si ce simt unii pentru altii si sa nu aiba prejudecati sa le fie mereu teama ca pierd ceva. Barbatii au traume cel putin din ce vad pe TPU. Le e teama ca si pierd timpul, banii cu femei. Astia au numai de pierdut pentru ca in loc sa caute pe cineva care sa le placa ei au temeri si frustrari degeaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Desigur ca devin toti gay. Nu vezi cum se imbraca? Haine mai strimte ca fetele. Nu vezi ce au in cap? "Freza"? Nu vezi cum se panseaza, merg cu fetele la manichiura naiba... Nu au par pe piept ca asta inseamna sa fii in ziua de azi barbat, un plzdificat. Vai de copii nostri.
Temerile si frustrarile nu apar degeaba Emma. Prostie mai mare nu puteai spune. Apar din motive bune sau idioate, degeaba nu. Unu care ajunge la 30 de ani virgin clar nu o sa iubeasca fetele prea mult. Mai ales daca se crede mare inteligent si are bani dar arata ca dracu. Nu e de mirare ca toate il evita. Soarta. Mama natura nu a fost prea buna. Se mai intampla. Dar frustrarile care le are, clar nu le are degeaba.

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e pe 14 februarie?laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am patit-o si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii si tu "ba", o persoana nu tace din gura pentru ca o persoana de sex opus vorbeste. Un gentalman in cel mai bun caz, vorbeste mai frumos ca mine dar nu inseamna sa fii gentalman sa nu spui ceea ce crezi ca e corect. Trebuie sa fii retardat mintal sa taci atunci cand crezi ca cineva greseste. Bine ca mai nou sunt si homofob. Asta nu am mai fost numit inainte. Prostia e in floare pe aici, e bine. Ce shock."e dovedit omule" arata si mie Einstein cel inteligent care iti place sa crezi ca esti.
Ps. La ce mentalitate de rahat ai, locul tau e pe luna!
Ps2. Ma confuzi cu tataie corbu. Nu mi se pare masculin sa ai fl oci laughing. Par piept/maini/picioare/cap e normal pentru un barbat. In alte parti, nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar nu ma prindeam daca tu nu imi scriai. Serios!
Ps. Aha, aha. La varsta ta m-am mutat deja singur. Spune-mi. Tu cat mai stai pe banii lui mamica? Nu mai raspunde. Oricum tot ce ai tu acum este ca scrii mai bine (repet, cel putin asa crezi. Eu credeam ca te prinzi mai sus. ). In rest, esti ordinar ca restul. Stai jos. Nota 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

35? Mai piciule, vezi ca nu am nici atat. Dar explica-mi. Care e faza la voi copilasi? De ce mereu stiti sa insultati de mama (nu in cazul tau cel putin) sau cu virginitatea? Culmea, despre virginitate laughing. Tu ala care probabil nici nu stii unde sa o bagi. ma amuza mereu.

pS. Unde e inteligenta aia piciule, de care te lauzi? Unde insult eu? Da copy/paste. Chiar sunt curios O.O. Ordinar e insulta? Este intr-un fel. Sa fii ca majoritatea oilor din ziua de azi. Dar cuvantul in sine, nu e o insulta. Micul "Einstein" unde era... SA nu te deochi. Terminat poate esti tu. Cu toata inteligenta ta ( si aroganta adolescentina, desigur. Toti am fost pe acolo) tu vezi doar insulte. Acum te insult. Esti praf. Nici macar nu ai bunul simt sa taci din gura.

Răspuns utilizator avertizat
| Aslam a răspuns:

Ai uitat sa le urezi la multi ani si poponarilor.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Daca ne-ai urat la multi ani de 8 Martie, in 8 Martie iti si raspund laughing Multumim!

| DiaGabi a răspuns:

Mulțumesc!