| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

La multi ani cu ocazia zilei de 1 Martie. Cum va simtiti?

11 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Foarte trista singura.

| deeeaqq a răspuns:

Mersii, la fel. ❤
Mă simt bine rău

| Deaad a răspuns:

Ce e 1 martie?
O zi ca oricare alta.

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

O zi pe care femeile le asteapta cu bratele deschise,, discriminare la adresa barbatilor, noi ce primim in schimb?

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Ma doare in *** de ce primesc barbatii si femeile de sarbatori.
Pentru mine, sarbatorile astea si-au pierdut orice sens, pe care probabil il aveau candva.
Mi se pare gretos cand vad toti oamenii cu flori si cadouri, pentru ca asa le cere o zi "speciala". Tipul de oameni care dau cadouri si flori numai de sarbatori.

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Sau aia de ziua indragostitilor, de parca au nevoie de o zi 'speciala' ca sa-si etaleze dragostea. Aia e vrajeala hiper ieftina, e ceva doar de marketing,, producatorii isi freaca mainile de bani in zilele astea.

| BlackRose03 a răspuns:

La multi ani, pup :*
Ehh, destul de bine.Se putea si mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maltratata emotional de pozele cu salate de pe google, nici nu stiu de ce mai ma uit. straight face

Pai si nu ne-ai pus si noua un martisor, editeaza si tu intrebarea si baga acolo o poza smug :
https://pbs.twimg.com/media/CcdvHwvWAAEAiOC.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulțam fain, omule!
Mă simt foarte bine
În curând o să mănânc pireu de cartofi, deci cum spuneam, foarte bine ^.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani!
Pai normal, cred *-*

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Ma simt mai saraca cu vreo 10-15 martisoare si cateva buchete. Ma dor ochii de la atatia ghiocei, poze editate naspa si eventual care au sclipici si poate se mai si misca.