| andreibdj a întrebat:

Liceul Spiru Haret suceava e de ceva:S adica e bine sa aplic acolo:S profil mate info

4 răspunsuri:
| mafioata_7621 a răspuns:

Ei bine,si eu sunt din Suceava in clasa a VIII-a si nu te-as sfatui sa dai la liceul ala. Daca vrei sa faci scoala,poti merge la Mihai Eminescu(Peda), Petru(desi stiu ca e cu bani). Acum, intr-a 8-a au venit la mine in clasa 4 fete de la Spiru Haret si nu se descurca si acolo au avut medii mari.Totusi,daca vrei sa ai note scoase din burta "te sfatuiesc" sa mergi la info.

| allina a răspuns:

Pe la voi nu au venit cei de la Spiru pentru a prezenta liceul?
cu o privire obiectiva, mie mi s-a parut chiar ok.
depinde acum si ce profesori vei prinde.
oricum, daca vrei, ai cu cine lucra si se poate face performanta, asta ti-o spun in mod sigur.
in rest, nu prea stiu ce te-ar mai interesa.
dotarea liceului este destul de buna, laboratoarele avand tot ce le trebuie, aula, si alte cele.
nu stiu daca te-am ajutat la ceva, dar poate ne poti spune ce inseamna la tine acel "de ceva"

| andreibdj explică:

Pai cand am spus"de ceva" ma refeream ca daca profesori sunt buni nu suntcorupti straight face caci am auzit ca se ia mita si carte nu seprea face
Multumesc pentru raspuns!

| andreibdj explică:

Am intrat la ecolaughing