| larisa222001 a întrebat:

Ma tot cert cu fratele meu ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vezi de la ce porneste cearta. Vb cu el, negociati. Mai lasa si tu sa mai lase si el. Spune i asta, ca e fratele tau, il iubesti si nu e normal sa aveti astfel de relatii. Succes.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te mai certa si incearca sa te intelegi cu el. Comunicarea este foarte importanta numai asa poti afla ce vrea el de la tine, respectiv ce vrei tu de la el. Daca esti mai mare ca el incearca tu sa deschizi o discutie in acest sens. Arata-i ca-l iubesti si vrei sa te intelegi bine cu el si sper ca vei reusi.

| thewomaninwhite a răspuns:

Nu ai ce sa faci asa sunt toti fratii nu isi simt lipsa unul altuia doar cand se fac mari

| Own3r a răspuns:

Nu mai cauta motive de cearta.

| 404namenotfound a răspuns:

N-o mai face.

| Crissssssss a răspuns:

Dai un pumn in fata! big grin

| Anirock a răspuns:

E normal sa te certi..toti fratii mai au divergente, important e sa fie minore si sa treceti peste ele.