| Anonymullll a întrebat:

Mai apreciază fetele bunul simt, educația, inteligenta si valorile morale ale unui băiat?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Din pacate, ironia ta nu e prea departe de adevar. Exista un numar ingrijorator de fete care sunt impresionate tocmai de ce ai zis tu.

28 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dacă el nu sare pe ea, din motive de.

| Mircea08 a răspuns:

Da, dar nu toate, numai acelea care merita sa te casatoresti cu ele

| gardin a răspuns:

Da, cred ca sunt printre cele mai importante caracteristici, si toate fetele ar trebui sa tina seama de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt fete care apreciază calităţile unui băiat, dar sunt unele care apreciază doar valoarea portofelului.

| gogu220 a răspuns:

Dacă mai are şi ceva bani DA.

Răspuns utilizator avertizat
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu am apreciat mereu asta. Tarani sunt destui.
Si din astia cu bani care habar n-au sa se comporte.
N-am nevoie de asa ceva. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Combinate cu atitudine și personalitate de bărbat cu coloană vertebrală, da!

În schimb dacă crede că trebuie să se poarte întocmai ca o femeie ca să fie apreciat de o femeie, se înșeală! (Am vorbit la persoana a treia să nu te simți jignit)

Acesta e adevărul! Un bărbat trebuie să fie și dulce și picant.winking

| Lioana a răspuns:

Da. In special fetele care au si ele aceste valori.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Personale care au toate aceste calități nu au dispărut de tot.Cel mai mult depinde de cum interacționează bărbatul cu femeia și ce ar dori acesta de la o femeie sau femeia de la acesta.

| Plato a răspuns:

Femeile da!
Tarantulele nu!

| Hammurabi a răspuns:

Nu toate.
Doar cele cu bun simț, educație, inteligență și valori morale.

| Adry05 a răspuns:

Nu ma ce ai, ne plac aia care ne injura, care scuipa pe strada, aia prosti de dau in gropi de ii zic o replica si trebuie imediat sa i-o si explic, mmmm, adevarata atractie

| RAY a răspuns:

De parca baieti ar aprecia altceva in afara de sani, fund, sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam multe calitati generale, onoare si autencititatea sunt pe lângã.

| GirlOnline81 a răspuns:

Eu, pe langa cele mentionate de tine, apreciez (la un barbat) umorul. Degeaba are toate acele calitati de mai sus, daca stau langa un ursuz care-mi otraveste viata.

| CleanHeart a răspuns:

Normal, sunt multe fete care apreciază asta doar că nu sunt observate ele.

| DorelExpertu a răspuns:

Doar daca e ruda de gradul 1 cu baiatul respectiv.

| OrdanKarris a răspuns:

De apreciat apreciaza dar nu si-o trag cu tine pentru ca ai tu aceste valori. O fata nu si-o pune cu tine doar pentru ca esti educat, inteligent, cu bun simt si cu valori morale. De apreciat apreciaza doar ca acea apreciere nu face mare lucru pentru tine.

| Frank51 a răspuns:

Nu este evident?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pai da, chiar apreciaza si altceva, unii.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Da,se vede asra

| Hammurabi a răspuns (pentru OrdanKarris):

Probabil ești încă la vârsta la care tot ce e important pe lumea asta în relația cu o fată, e că "și-o trage"/"și-o pune" cu tine.
Când o să ajungi ca "pusul" și "trasul" ăsta să-ți fie la îndemână în "n" variante, n-o să-i mai dai atâta împortanță.
Vor deveni altele mai importante.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Hammurabi):

Probabil esti la varsta la care nu ti se mai scoala. Nu gasesc nimic mai important sa fac cu o femeie decat sa mi-o pun/trag cu ea daca consum din timpul meu pentru ea, sau macar sa existe contextul in care sa fie si sex, daca vreau. Mironositele frigide cu toane ti le las tie. Bafta.

| Hammurabi a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nu.
Sunt doar la vârsta la care mi se scoală doar când trebuie. laughing
Nu înteleg de ce te simți atacat
Eu îți spuneam doar că va veni o vreme în care vei fi atât de sătul de sex încât nu va mai fi atât de important pentru tine. Vor fi altele mult mai importante.
E legea naturii.

| ElisaAna a răspuns:

O fata cat de cat matura, cu un anumit grad de inteligenta si valori morale...DOAR asta va aprecia in principal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu acum totul se rezumă la bani sad

| Adry05 a răspuns (pentru Plato):

Sunt fete doar fizic daca apreciaza asa ceva, si eu nu le-as cataloga drept fiinte umane ca refuz sa cred ca ar putea fi considerate ca au inteligenta sa fie considerate om daca accepta asa ceva.