| anonim_4396 a întrebat:

Mai, copii, oameni buni, vad ca imi da-ti voturi, raspunsuri cistigatoare, nu stiu ce sint, am, repet, 46 ani, sint singur, va ajut cu mare placere, fara obligatii, atit cit pot, intelege-ti? in orice domeniu, nu vreau nimic, v reau sa ajut, ATIT, e ok? echipa TPU, e OK? va rog, am prea multe dureri, sufletesti, va dau ajutor neconditionat:lege, familie, adolescenti, social, copii, unde aveti nevoie, OK? astept intrebari

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-o sa-ti pun o intrebare. Vreau doar sa spun ca mi-ar placea sa fie cat mai multi asa ca tine. Oameni care vor sa ajute neconditionat si cu atata placere. Felicitari pentru gandire. Bafta!

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Mai sunt si altii in situatia ta... Copiii nu mai au probleme serioase.ca pe vremuri. Acum altele le sunt grijile.Din zece intrebari, nu ai sa gasesti o problema serioasa. Eu am inceput sa raportez intrebarile aiurea.Am impresia uneori,ca eu am luat-o razna, de cand cu acest TPU, ne adresam la pereti. Chiar sunt curioasa sa vad daca primesti vreun raspuns.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Şi de ce faci anunţ public? Ori crezi că eşti singurul care ajută necondiţionat?

Baftă!

| Honeybunny a răspuns:

Pai,multumimhappy

| GenetiX a răspuns:

De ce va place sa demoralizati si acei putini oameni care sunt dornici sa ajute? E normal ca domnul nu a inteles inca cum se procedeaza dar important ca vrea sa ajute nu?
@vancea: trebuie sa urmaresti intrebarile puse la un moment dat si veti putea raspunde. nu o sa va intrebe nimeni personal.

PS: rog fara fundita in acest caz.

| DeEAஐ a răspuns:

Domunuleee...Vancea nu va fie cu suparare,daca sunteti atat de nobil si saritor si ajutati cu drag, orice om chiar si copil fiind, pentru faptul ca la-ti ajutat se simte indatorat sa va multumeasca! asa e siteu'...de aceea exista posibilitatea de a acorda fundite si voturi! care e problema?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun asa, asta e rolul fiecarui utilizator in parte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci esti singur 46 de ani.
Nu esti materialist si nici urmatoarea femeie care va pune botul la postarea ta si va intra in vorba cu tine nu ai vrea sa fie.
Ca sa atragi ceva atentie iti mai trebuie avatar.
Starea ta civila e importanta, daca esti divortat si mai sunt si copii.se complica problema.
Situatia ta financiara trebuie lasata la vedere, nu te poti ascunde dupa o dacie break veche de 20 de ani.
Vrei si intrebare? esti si voaiorist?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultimul samaritean?

| Loora a răspuns:

Ma bucur ca inca mai vad persoane ca tine. Felul cum vorbesti... spune multehappy! Sa ramai tot asawinking!

| Valentina_7485 a răspuns:

Cine te-a suparat?:]]