| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor eu nu vreau funda dar vreau cu adevarat sa va ajut asa ca-mi puteti pune intrebari si eu va voi raspunde daca stiu...deci daca aveti nevoie de niste sfaturi sau un ajutor eu va voi raspunde.
astept intrebarile voastre...

Răspuns Câştigător
| PeStraziGoale a răspuns:

Justin bieber e gay?

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Justin Bieber nu e gay...e idolul la femei

| HotDark a răspuns:

SALUT uitate la mine... la intrebarile puse, poate imi poti raspunde. daca nu da add : gaby_dmx96
mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei si poti sa raspunzi uita-te la intrebarile mele si poate ma vei ajuta.

| SensuallBianca a răspuns:

Buna ai putea sa ma ajuti pe mine?batting eyelashes Daca t pricepi la Sims 3 :X Astept raspunshappy