| anonim_4396 a întrebat:

Maine e petrecerea unui coleg. Nu stiu sa dansez prea bine. Va rog dati-mi videoclipur ,... am neaparat devoie urgent!dau FUNDã!

3 răspunsuri:
| VINTZU a răspuns:

Dansul este ceea ce simti in momentul cand sunetul ruleaza asa ca fac ce simti ca nu cred ca mergeti sa face-ti breackdance laughing si uita de ce vor zice altii conteaza sa te simti bine sper ca te-am ajutat

| rapa a răspuns (pentru GTT):

rolling on the floorimagineaza ti ce iasa... daca se pune sa face ce face aia acolo