| Andu01 a întrebat:

Mâine e ziua prietenei mele și nu știu ce cadou sa ii fac. Are 19 ani. M-am gândit la parfum, dar mi se pare prea banal. Va rog, idei!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi banal pentru tine. Dar poate ca ea apreciaza acel cadou.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i recomandat sa cumperi parfum unei fete/femei daca nu stii ca i se potriveste, putand face o reactie chirmica urata cu pielea ei si in final sa miroasa urat.
Parfumul si sapunul nu sunt niciodata recomandate ca si cadouri!
Depinzand de buget poti sa cumperi de la :
- o masina
- o bratara de aur cu diamante
- un inel de aur sau argint
- cercei
- ceas
- telefon
- tableta sau laptop samd.

| ReddY25 a răspuns:

Flori,cv dulce, poate o masina )))

| aditimus a răspuns:

Un weekend undeva in afara orasului cu trenul...
la o cabana ar fi frumos.
sau un lac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas

| NisipLaMare a răspuns:

Ii poti cumpara o curea din piele sau cercei de calitate.Cu flori bineinteles.
Sau poti sa ii cumperi credit pentru Google Play.
S-au chiloti tanga sa-i poarte cu tine.
Orice cadou este bine primit.

| Fashionista10 a răspuns:

O rochie draguta poate?:p

| beretta77 a răspuns:

Un buchet de flori si o sticla de vin si treci la actiune laughing

| Petre_Alex_2004 a răspuns:

Eu propun un ursuleț de pluș. Crede-mă, orice fata nu poate rezista si va aprecia enorm.