| Rebecca135 a întrebat:

Maine este ziua iubitului meu de nastere si ma gandeam daca ma ajutati cu niste idei, in primul rand ce pot sa ii cumpar cadou si un mesaj frumos.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Parfum, ceas, ceva de imbracat, bratara de argint, o carte mai deosebita, o rama cu poze cu voi (Daca aveti mai mult timp si nu i-ai dat deja), dulciuri. Combinatile le faci tu in functie de ce stii ca-si doreste si de bugetul tau. happy
In ceea ce priveste mesajul, nu ti s-ar parea penibil sa te duci la el sa-i transmiti un mesaj scris de altcineva? Serios acum, e penibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Mesajul trebuie sa vina din sufletul tau, pentru ca nu te cunoastem si nu stim ce fire esti, ce varsta ai, ce relatie ai cu el, nu putem sa-ti spunem nimic, in afara de "la multi ani!"

Cadou: depinzand de buget, de varsta, de preferinte: de la un simplu ac de cravata, pana la o bratara de rgint sua aur, un tricou favorit, un ceas, un inel de argint, o camasa, samd.

Nu recomand: rama cu poze, nu recomand perna cu fotografia voastra, din experinta lui fii-miu stiu ca alea se arunca sub pat si se scot cu 5 minute inainte sa-l viziteze fata, dupa care tot sub pat se tin, ca baietii se rusineaza cu porcarioarele si dulcegariile fetelor.