| bby a întrebat:

Buna love struck maine este ziua de nastere a iubitului meu kiss si vreau sa ii trimit un msj de la multi ani love struck imi spuneti va rog un mesaj frumos >: dau fundawinking si multumesc big hug

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este iubitul tău, trebuie să vină din suflet.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Azi e ziua ta iubire, azi e ziua in care Dumnezeu i-a dat voie ingerului meu pazitor sa coboare pe pamant langa mine; Nu stiu cati oameni in lumea asta au fost binecuvantati cu asa ceva dar cu siguranta eu sunt cea mai fericita femeie de pe pamant si tu iubitule esti cel mai iubit inger de la pamant pana la cer. Sper sa-ti doresti La Multi Ani aicea jos cu mine si-o Vesnicie impreuna cand ne v-om intoarce acolo sus. La multi ani iubire!

| inimioarata a răspuns:

Anii vin si pleaca, tu-mi ramai la inima si clipele cu tine sunt flori pe campia vietii mele, rasar mereu fermecatoare. Anii vin dar nu pleaca niciodata cu-adevarat, ii pastrez cu drag in amintirile mele. Sunt prea multe lucruri pentru care ar trebui sa-ti multumesc asa ca in primul rand iti multumesc pentru ca esti. La multi ani rasfatul vietii mele!

Cate stele sunt in ochii mei atatia TE IUBESC am in fiecare zi pentru tine, iti multumesc pentru noptile in care ma porti cu tine acolo sus ingerasule, iti multumesc pentru zilele in care ma faci cea mai iubita si mai fericita femeie, iti multumesc pentru ca existi in viata mea si-ti doresc un singur lucru: La Multi Ani in viata mea, aici unde esti cel mai iubit om de pe pamant!

| Stefy_8556 a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste LA MULTI ANI din partea mea

La multi ani, comoara sufletului meu! Sa traiesti 100 de ani, verde ca bradul, mandru ca stejarul iar in drumul vietii tale sa ai parte numai de flori parfumate si frumoase precum dragostea, fericirea, sanatatea, intelegerea, simplitatea, simpatia, cariera, libertatea si familia! Iti urez tie, care esti primul si ultimul meu gand din zi si din noapte, tot binele din lume, noroc cu carul, sa ajungi in Top Capital devreme ca sa te poti bucura de bani cat mai mult timp si toate visele si dorintele sa ti se indeplineasca mult mai devreme decat poti spera!

Sa iti fie viata minunata ca un curcubeu rasarit in razele soarelui dupa ploaie, iar fiecare culoare sa iti aduca aminte de mine si de dragostea mea netarmurita pentru tine, La multi ani, iubire

Eu iti doresc iubire, O viata minunata si multa fericire. Sa nu plangi niciodata, Sa nu stii de necaz. Sa nu cunosti durerea si nici amaraciunea, Sa ii respecti pe toti, Sa te respecte lumea. Familia sa-ti fie frumoasa si unita. Sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita. Sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, Iar eu iti urez un sincer: LA MULTI ANI