| skygirl003 a întrebat:

Mama mea a fost infiata. cum ii pot localiza parintii biologici? cui trebuie sa ma adresez?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La Starea Civilă din cadrul Primăriei, acolo se găsesc toate documentele care atestă schimbarea de nume a mamei după cel al noilor părinţi adoptatori.
Nu este mamă cine te face, este mamă cine te creşte!
Pa, pa.

| mami a răspuns:

Si mama ta vrea acelasi lucru?
Sau vrei sa ii deschizi o rana de mult vindecata.
In certificatul ei de nastere ce scrie?
adreseaza-te la forul care a emis certificatul de nastere

| elizabethh a răspuns:

Pai daca nu ma insel ai putea sa mergi la comunitatea in care locuiesty si cu siguranta ceva facturi sau adrese ori buletynul cand si la fc trebuiesa fie un doocument ...ps cauta documente adresate pe numele eii ...de cand era mica sau unde a fc scoala s mergii acolo la scoala pentru doc. apoi gasesty parinty adoptyvii apoi pe ceii biologiki.sad nu st daca am fost de ajutor dar poate poate big grinbig grinbig grin