| cosmin2221 a întrebat:

Neatsa all's...
Am facut un pariu cu tata ca daca invat engleza in i-a un cadou pana in 1000 de lei.
Dar trebuie sa ii dau 3 variante.si el sa aleaga una.
Deja am 2 variante: Xbox360 Elite si un telescop peste 300x
Dar nu stiu ce sa iau ca a 3-a varianta.
Orice in afara de telefoane, laptop-uri, tablete sau mai stiu eu ce.

Puteti sa imi dati si mai multe variante daca vreti!
Fundaa!

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce zici de xbox kinect?
http://www.xbox.com/en-US/kinect

| PotHed a răspuns:

Ce zici sa inveti limba engleza mai intai? big grin
In cea ce priveste "cadoul". tu stii ce iti place, ce te intereseaza nu noi tongue.
Bafta la invatat!

| PanteraRozz a răspuns:

Pai. ca a treia varianata poti alege un caine, un bmx, bani, un psp sau skateboard big grin. Depinde ce iti place tie >big grin

| cosmin2221 explică:

Am bicicleta.si oricum nu ma plimb mai deloc cu ea...playstation 2 am.catzel? m-am gandit dar mama cu tata nu ar accepta...si am si psp.

| YqLmX a răspuns:

Playstation 2 sau un mp4

| CPR a răspuns:

Bicicleta sau un skatebord bunicel, aparat foto, un animal de companie, sistem audio sau iti plateste o excursie undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa-ti ia o carte de gramatica, e mai utila.

| NeyyMar11 a răspuns:

Sa te duci cu familia intr-o excursie in Baile Herculane e tareeeee!@!

| raul1037 a răspuns:

Un atv mai mic, sau un catel

| roxypoop a răspuns:

Mai intai trebuie sa inveti primele 2 variante sunt super, eu una dacas fi in locul tau mias lua ceva care sa-mi foloseasca adica nici chiar asa de util ca un laptop sau ca un telefon ceva ce nu am, de care n-am mare nevoie dar totusi ceva ce imi doresc eu una nu stiu ceti doresti tu sau ce-ti place tie numai ca tiar fi de mare folos sa te gandesti singura la a3 a varianta si sati doresti acel lucru nu asa de mult dar sa til doresti sper cam fost de ajutor macar putin

| OldMan_3084 a răspuns:

Bicicleta

| cristitoader13 a răspuns:

Xbox360 mult mai tare are net pe el iti faci avatar descarci jocuri ....si multe altele

| ciorbel a răspuns:

Pai iti poti lua un psp go white la 6 milioana de la mine daca te intereseaza imi scrii pe messenger uite id :alex95lr o zi placuta
big grin

| edutzzu a răspuns:

iti poti lua un psp nou in jur de 900 de lei
si cu un joc

| AlyShyAtat a răspuns:

Eu mi-as lua o tableta sau i-as spune sa mii dea mie sa mai economisesc

| danyyuby69 a răspuns:

Playstation 3 ori Kicnet Pentru xbox (Kicnet este cu senzor de miscare MERGE DOAR LA XBOX!)