| Neverrrrrr a întrebat:

Niste filme gen A walk to remember,beautiful creatures,beastly,the notebook,divergent series,the host,upside down,in time,the times travelers wife,the hunger games series,v-ati prins,nu altceva, geva gen cand se indragostesc doi din lumi diferite.

4 răspunsuri:
| Magic4Ever a răspuns:

Resident Evil series, The Amazing Spiderman series(e chiar tare si sunt filme nu desene animate)American Agent:Asasin descoperit(sau ceva de genu nu-s sigur)

| Neverrrrrr explică (pentru Magic4Ever):

Din nou 3 filme fara nici o legatura cu ce gen m-am referit sau cu vreo legatura intre ele.