| afrodita3333 a întrebat:

Niste idei de cadou pentru ziua celei mai bune prietene? 15 ani face.

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Cumpararea unui cadou pentru cea mai buna prietena este foarte usor pentru ca va stiti atat de bine. Indiferent de ce articol alegeti un cadou de la un prieten este intotdeauna pretuit.

Pasi

Intrebati-o ce doreste. Daca nu aveti nici o idee, astfel veti avea un punct de pornire.
Dati-i un cadou de care va puteti bucura impreuna, cum ar fi bilete la o piesa sau la o expozitie.
Alegeti un cosulet de cadouri plin cu mancarurile, ceaiurile, sapunurile si cremele preferate.
Oferiti-i drept cadou o zi la o clinica de infrumusetare.
Cumparati un set de lumanari parfumate sau daca stiti ce parfum prefera, cumparati-i un set din colectia respectiva.
Oferiti-i cateva lectii de tenis sau de golf.
Sortati toate pozele pe care le-ati facut de-a lungul timpului si puneti-le intr-un album.
Oferiti bijuterii elegante, dar simple: o bratara de argint sau o brosa.
Cumparati o sticla de vin si doua pahare sau rasfatati-o cu cea mai buna ciocolata posibila.

Sfaturi

Daca nu stiti ce parfum prefera, este mai bine sa nu cumparati. Majoritatea oamenilor sunt pretentiosi in privinta parfumurilor.
Platiti-i un abonament la sala sau un abonament la o revista.
Daca tot nu stiti ce sa ii luati, incercati sa ii cumparati o carte sau CD-uri cu muzica.

http://www.itips.ro/......-v599.html

| heavymetal a răspuns:

O esasrfa. tine intotdeauna

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai...cumpara-i un lantisor ceva destul de dragut si pune in el ceva la care tii tu cel mai mult. sau cumpara-i o fusta sau o bluza si scrie pe eticheta:,, original bff"

| LauraMLD a răspuns:

Ii poti cumpara un ceas. poti cumpara doua lantisoare care sa le uneasca o inima pe una sa scrie bff costa injur de 40 de lei happy sau. ii poti cumpara o trusa de machiaj. daca se machiaza. sau o rochita mai speciala big grin bafta :*

| Ðεεα a răspuns:

Păi,caută-i un lănţişor personalizat sau o brăţară frumoasă cu " BEST FRIEND " sau numele ei... poţi să-i iei nişte hainuţe drăguţe, ori un parfum. sau dacă e mai copilăroasă îi poţi lua un ursuleţ de pluş thinking Cam atât îmi vine în minte. Baftă la ales cadoul. Pupicii!

| sarahsuri a răspuns:

Un lantisor personalizat thinking