| nicky a întrebat:

Nu e o intrebare ci o urare pentru toate doamnele, domnisoarele si in special pentru toate mamele de pe acest site, sa aveti parte numai de bucurii, fericire si multa sanatate. Sa aveti un 8 MARTIE frumos si LA MULTI ANI! Care e cea mai frumoasa luna din an pentru noi femeile daca nu luna Martie?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Multumiri.Iti urez sa-ti pastrezi prospetimea si entuziasmul. Mira

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Multumim si tie iti dorim sa ai o primavara fericita alaturi de cei dragi.

| DenissaDeea a răspuns:

De ce nu! La multi ani si barbatilor avem nevoie si de ei.multumesc de urare...la fel si tie... O primavara frumoasa.

| nicky explică:

Care e cea mai frumoasa luna din an pentru noi femeile, daca nu Martie?

carla
| carla a răspuns:

La multi ani tuturor.sa avem o primavara de poveste! happy

| viorel2c a răspuns:

La multi ani!

| tttitooorp a răspuns:

Asta nu e site pentru urari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicole, hai la cafeneaua TPU. am postat acolo ceva de 8 martie. ne vom scrie acolo, pentru aceasta zi, ca sa nu deranjam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine cea mai frumoasa luna e luna mai. (blush)