mira
| mira a întrebat:

Numai petale de trandafir in calea celor ce poarta numele de Constantin si Elena. Mira

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mira, dar se pune si daca e al doilea prenume? Daca da, multumesc tuturor celor care ne-au felicitat, si eu, la randul meu, trimit un gand bun si cele mai calde urari de bine tizilor si Elenelor, de oriunde ar fi! O seara minunata, peste asteptari, in companii dragi si selecte va dorescc!

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aceleasi urari pentru toti membrii TPU si nu numai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim frumos! tot binele din lume pentru tine si pentru toti Costicii si toate Elenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si hamsterul meu e un Costi.Foarte multumim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc. Toate cele bune si voua! happy

| kalymari a răspuns:

Mii de multumiri! Si toate urarile de bine celor care poarta aceste nume! Si in primul rand sanatate pentru toti.