| zaza675 a întrebat:

Pana acum am avut doua relatii serioase, prima s-a terminat datorita celei de-a doua si nu pot spune c-am suferit.Dar acum s-a terminat si ce-a de-a doua.Si in principiu, vina cea mai mare imi apartine, pen' ca ma considera mult prea lenes, comod si neimplicat (doar paream asa).A fost o relatie mai ciudata, fix cum imi place, certuri, departiri periodice, vorbe urate aruncate la nervi, dar apoi ne impacam.Tin foarte mult la ea, mereu ne-am reimpacat, acum se pare ca e definitiv.A inceput sa iasa cu altul.Din comoditatea mea exagerata de-a nu face vreun efort maret pentru ea, i-am propus sa ramanem prieteni, sa iasa cu cine vrea, dar sa ma lase sa mai vorbesc cu ea.Cand i-am spus sa iasa cu cine vrea ma gandeam la prietene, gasca, nu la un alt tip.Raspunsul ei: ies cu el ca sa te uit.Am rezistat o zi, doua, trei...sa-mi spuna ca iese cu ala, dar la un moment n-am mai rezistat si am incercat s-o impac, s-o readuc spre mine.N-a vrut.A inceput sa arunce in mine cu reprosuri si ramas fara vreun gram de calmitatea, am dat si eu in ea, si-am spus vrute si nevrute.N-am mai vorbit cu ea de doua zile.Nu vreau sa ma impac cu ea, a fost o lovitura destul de neplacuta sa iasa cu altul.Cum mama naibii s-o uit, sa nu imi stea gandul la ea. Orice as face, mereu ma gandesc la ea, am o starea bleaga si chef de nimic.Nu mi se pare normal sa iasa cu altul, nici eu nu ies cu alta.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Multumeste-te macar ca traiesti si las-o sa iasa cu cine are chef, daca nu gasesti fete sa iesi platesti pentru sex si gata.