| BigDaddy a întrebat:

Salut.Cat costa un xbox360 sau PS3 la mana a doua.Si daca merita sa il cumperi din magazin sau la mana a doua. Vreau niste pareri.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Dupa parerea mea iti iei unu second hand, care probabil il gasesti la jumatate de pret fata de cel din magazin. la anul apare noua generatie de consola si probabil va scadea interesul pentru consolele de acum.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Dupa parerea mea, un xbox360 sau un PS3 este mai bine sa-l iei dintr-un magazin, nou-nout...