| Luisa20 a întrebat:

Parintii mei sarbatoresc 16 ani de la casatorie. Imi puteti spune niste mesaje dragute care as putea sa le dedic lor? Va rog mult! E urgent!
Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Bună. Cel mai simplu este să le scrii ceva simplu, dar care este sincer și vine din sufletul tău. Va fi cu mult mai apreciat.

Ca un exemplu: Dragii mei părinți, vă mulțumesc că mi-ați îndrumat pașii, că sunteți mereu alături de mine, că îmi sunteți prieteni și sprijin. Vă iubesc din tot sufletul și mă bucur că suntem o familie.