| t42 a întrebat:

PE Sait oală ce ofiice Microsoft gasi? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Ancestralsoul a răspuns:

Gasesti versiunile microsoft office tigaie 2010, microsoft office 2003 completa, bucatar edition(are si capac inclus)si daca incerci sa cauti mai bine gasesti si versiunea cu abecedar inclusa 2. 0.

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Ce sa faci cu el daca nu stii sa scrii corect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What?

| euuuuuuu6 a răspuns:

Care vrei tu
scrii pe google: office 2003, sau office 2007 sau office 2010 si il descarci doar ca probabil trebuie sa scrii si un cod si atunci de ex daca ti-ai luat office 2010 scrii pe google key office 2010, sau cod office 2010.