| lifeistough a întrebat:

Pentru baieti:ce va doriti; baiat sau fetita! Eu fetita pentru ca as fi mai mandru si cel mai fericit om de pe pamant cand s-ar naste!

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

Cand o sa-mi doresc sa am un copil, as vrea sa fie orice numai sa fie sanatoshappy

8 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Al meu isi doarea o fetita dar a iesit baiat cam am vrut eu laughing

| Visatoarea a răspuns:

Un baietel.happy

| kukubau a răspuns:

Ce-o iesi, numa sa iasa laughing

| lifeistough explică:

@mayasul daca ar fi baiat nici o problema numai ca imi doresc primul copil o fetita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ar fi baiat ce? mai bine te multumesti asa cum e, macar sa fie viu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi doresc 2 copii. Un baiat si o fetita big grin Primul as vrea sa fie baiat tongue

| zatz a răspuns:

Baiat.true ganjaman.

| Shadow_7884 a răspuns:

Eu imi doresc un baiat cu ochii albastri... acum... ce o vrea dumnezeu, numai sa fie happy