| Rose_2860 a întrebat:

Pentru cei care inca nu au copii: ce va doriti mai mult fetita sau baiat? Care vi se par mai adorabili bebelusii fetite sau baietei?

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Eu vreau si fetita si baiathappyOricum toti bebelusii sunt niste scumpi!

by daiiwinking

19 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu vreau baiat pentrun a duce mai departe afacerea familiei, si tati vrea fetita cica sa semene cu mine. laughing sincer, imi este indiferent atat timp cat este sanatos si am sarcina usoara.

| M.madallina a răspuns:

Eu imi doresc o fetita

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Cand eram insarcinata doctorul la eco nu a vrut sa-mi zica ce va fi happy mi-a zis ca va fi surpriza happy acum am o superbitate de fetita :X un inger mic si scumpa pe care o iubesc mai mult decat orice pe lumea asta :X:X ...si imi doresc si un baietel ...doar ii trebui si ei un fratior sa se joace si sa aiba grija de el, nu? happy toti copii sunt adorabili...fie baietei sau fetite ...in ambele cazuri pot aduce fericire si dragoste in casa! si mai ales o bucurie enorma in sufletul parintilor!

| MM a răspuns:

Adorabili sunt toti bebelusii, dar parca fetitele sunt mai dragalase, sunt ca niste papusi.As vrea o fetita.

| albastrel a răspuns:

Eu vreau gemeni : fata si baiat big grin

| yadora a răspuns:

Depinde de fiecare cuplu...sau mamica de ceea ce isi doreste...; dar sa stii ca sunt adorabili toti indiferent de sex; sunt scumpei cand ai vezi mici si neajutorati si iti vine sa-i mananci gand incep a ganguri, a face nebunele, a surade inocent...

| inna a răspuns:

Un baietel scumphee hee

| Irina a răspuns:

Eu as vrea o fetita pentru ca sunt mai mamoase, mai apropiate de parinti, baietii sunt mai reci, independenti.

| liliana83 a răspuns:

Si eu imi doream un baiat si o fata cand eram la mama acasa...cand m-am gandit sa am o familie nu ma gandeam la ce asa vvrea sa fie eram fericita sa stiu ca e sanatos. acum am un baiat si o fata sunt mari sanatosi. sunt adorabili amandoi in modul lor.

| juniper a răspuns:

Toti bebelusii sunt draguti happy

| deleuandrei a răspuns:

Eu as vrea sa am baiat doar stii cum sunt fetele in ziua de aziwinking

| mhann a răspuns:

Chiar nu are importanta. Cum spunea cineva mai sus, sanatosi sa fie, fizic si mental.

| Alina_5575 a răspuns:

O fetita si un baiat, asa cum sunt si eu cu fratele meu, as mai vrea ca fata sa fie mai mica ca fratele ei sa o protejeze mai mult dar cel mai important e sa fie sanatosi.

| versavia a răspuns:

Eu mi-am dorit fetita, dar la eco mi-au spus ca e baietel acum are 8 luni, si mi-as da viata pentru el. Important este sa fie sanatos orica ar fi.

| DeMentaa a răspuns:

E uvreau o fetita pot sa o imbrac sa ii iau haine frumoase si ii dac parul si mai multe

| geany_6563 a răspuns:

Eu mi-as dori 2 baieti si doua feti se aiba amindoi frati si normal sa am si eu un ajutor cind voi inbatrini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu am pretenţi la sexul copilului, ci să fie sănătos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi doresc o fetita, ca sa ne spuna tati "printesele mele" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce importanta are cind e copilul tau?