| malina14 a întrebat:

Peste cateva minunte e ziua fratelui meu cum vi se pare mesaju.
La multi ani fratioare,te iubesc si iti doresc un ocean de sanatate,un munte de noroc,un camion de bani si fericire la un loc, la multi ani

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Daca e destept se descurca el, nu cu una cu mai multe odatalaughingSa fiti fericiti amandoi.

14 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

La multi ani fratelui tau! Mesajul e haios! Numai bine!

| malina14 explică (pentru Caro34):

Multumesc mersi

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Daca nu-i doresti si multe femei degeaba ii doresti un camion cu bani
Parerea meawinking

| malina14 explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

E are, si se descurca ca e mare

| petre059 a răspuns:

Super,dar ai uitat sa zici de gagici, sa ai parte de multe gagici laughing) sa-ti traiasca fratiorul!

| malina14 explică (pentru petre059):

Traieste petre059 ca il lasa gagica

| malina14 explică (pentru petre059):

Multumim

| petre059 a răspuns (pentru petre059):

Vad ca nu ai dat fundita la nimeni, atunci o astept eu :* laughing)

| malina14 explică (pentru petre059):

Chiar o vrei
sigur

| malina14 explică (pentru petre059):

Ia zi esti multumit team dato tie ca na tot nu ma lasi in pacelaughing)

| petre059 a răspuns (pentru malina14):

Da printeso, msss frumos esti o dulcica laughing

| malina14 explică (pentru petre059):

Mersi fainlaughing)))))))))

| petre059 a răspuns (pentru malina14):

Daca e destept se descurca el, nu cu una cu mai multe odatalaughingSa fiti fericiti amandoi.

| Woman2Womanro a răspuns:

E haios happy La multi ani fratelui tau!