| IooMar a întrebat:

PLac un baiat, eu il cunosc de multi ani si el pe mine, dar nu vorbesc cu el, nu ne salutam si acum de o saptamana mi-am dat seama ca il plac.Cum sa ii atrag atentia, sa isi dea seama ca il plac sau sa il induc in eroare si cateodata sa ii arat ca il plac si cateodata sa fiu total indiferenta? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Prefa-te ca doresti o informatie de la el.Revino in alta zi cu o alta intrebare. Observa-i expresia fetei atunci cand te intalneste.

3 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Nu inceta niciodata sa zambesti, niciodata nu poti stii cine se va indragosti de zambetul tau. cand treci pe langa el zambeste-i daca se uita la tine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasa-l in plata domnului si ia-ma pe mine! cu drag Chivu

| iza_4323 a răspuns:

Poti sa faci tu primul pas sa il saluti si sa il intrebi ce face.restu vine de la sine cred eu
o alta modalitate este un prieten comun sa va faca cunostinta, adica sa vorbiti.
nu poti sa mergi la el si sa ii spui ca iti place de el, poate are prietena, nu poti sa stii
iti urez bafta si ai mare grija cand te indragostesti si de cine
pup