| Shukacu a întrebat:

Poti sa-ti dai seama daca te place o fata doar cu privirea? adica daca se uita mult la tine si te studiaza de sus pana jos laughing cand esti langa ea sau nu neaparat aproape.
Sau ce alte chesti mai sunt sa-mi dau seama numai din privire daca ma ureste, place, etc.

3 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

DA, fetele cind se indrogstesc privesc des, dar unele incearca sa evite sa te priveasca, dar un lucru nu-l pot evita in nici un fel : iti copie gesturile care le faci (daca e din clasa fata) iti copie postura in banca, gesturile care le faci poate cu intirzieri dar ele nici nu sunt constiente ca te copie. O fata care te place te poate apara cind cineva te jigneste, se coporta cu tine foarte timid si uneori isi musca buzele cind esti aproape. Dar poti fi sigur de prima daca iti copie gesturile si este timida fata de tine e clar ca e indra******* big grin

| BadxGood a răspuns:

Sunt sigura ca poti observa daca o fata te place sau nu privind-o cum se comporta cu ceilalti si cum se comporta cu tine, cum iti vorbeste, daca te evita sau din potriva-asta depinde de fiecare in parte...nu e atat de dificil trebuie doar sa-i acorzi putina atentie si sigur vei afla

| dopmic a răspuns:

Unele fete folosesc privirea de a te face sa crezi ca te place altele cum se comporta dar daca se uita mereu la tine atunci ori te place ori are ceva cu tine! happy