| xFaith a întrebat:

Prietena mea ce`a mai buna isi serbeaza ziua de nastere intr-un club. happy
Problema e ca. o va invita si pe colega ei oh go on.
Eu nu ma inteleg deloc bine cu colega ei straight face. Si faza e ca nu o sa ma simt bine stiind ca si ea e pe acolo.
Si nu stiu ce sa fac, daca sa merg acolo sau nu sad
Sfaturi ceva? :-

Răspuns Câştigător
| Giinger a răspuns:

Du-te. Aratai fetei aceleia pe care nu o suporti ca tu tii mult la prietena ta si nimeni nu ti-o poate lua tongue
have funbig grin

4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Dacă e cea mai bună prietenă a ta, ar fi bine să te duci, nu contează că e fata aia pe care tu nu o suporți e foarte important să fi alături de prietena ta în acele clipe în care își serbează ziua.

Decizia e a ta. Succes!

| 4drian a răspuns:

Mergi si distreaza-te...o faci pentru tine si pentru prietena ta cea mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te. Daca toata viata o sa cauti sa eviti persoanele care te enerveaza in loc sa le infrunti nu o sa ai prea multi prieteni.

| Tabaldak a răspuns:

Mergi si distreazate nici nu o baga pe aia in seama daca nu o suporti distractie placuta