| alina17ilinca a întrebat:

Recomandati-mi va rog niste teste psihologice, dar ale caror raspuns sa fie cit de cit adevarate...si ceva de ex:ce universitate ti se potriveste. Multumesc.

1 răspuns:
| cuvant a răspuns:

Daca vrei sa faci asemenea teste, eu zic sa nu apelezi la internet. Eu iti recomand un psiholog sau o persoana cu experienta si obiectiva sa te faca sa descoperi ce iti doresti.
Ai grija ca acele persoane care iti spun direct, asta t-i se potriveste e posibil sa se insele.
P.S. a merge la un psihologNU inseamna ca esti nebun