| BlitzLikeXd a întrebat:

Relatile famiilor voastre cum sunt?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Indiferent cat de bine ar merge o relatie indiferent de natura ei, trebuie sa mai iasa si scantei uneori...
In rest totul este ok.
O zi frumoasa sa aihappy

| thegatekeeper a răspuns:

Relatia mea cu parintii este relativ buna. Cu alti membrii ai familiei nu am treaba aproape deloc, in sensul ca ne vedem din an in Paste si nici atunci nu vorbim prea mult. Ma inteleg bine cu ai mei, ei imi accepta firea mai dificila si tabieturile si ma sustin atunci cand este necesar. Imi ofera libertatea si intimitatea de care am nevoie si avem conflicte extrem de rar. De asemenea, relatia parintilor mei este una buna, se inteleg bine si conflictele sunt aproape inexistente.

| Deaad a răspuns:

Nu ai tu treaba cu asta.Numai pune intrebari care nu te privesc...

| NoRegretsxx a răspuns:

Bune bune, multumesc de intrebare. A ta?

| Joker11 a răspuns:

Foarte bune (ce interes ai tu despre asta)?

| deliqventa13 a răspuns:

Ne intelegem, dar, ca in orice familie, exista certuri si discutii.Dar trecem peste toate big grin

| Mimzy a răspuns:

Nu avem nici relatie perfecta, dar nici nu ne uram.As putea spune ca relatia noastra este OK. happy

| user123456789 a răspuns:

Dar tu ce cauti in curtea vecinului?