| Angyclon a întrebat:

Am 14 ani si jumatate si sora mea are 21. ne intelegem foarte bine dar vrem sa gaim o activitate pe care sa o facem impreuna, fara bani. ceva distractiv si nu plictisitor. preferabil in casa dar asta e discutabil. In orasul meu este patinoar (nu ma lasa parintii iar ei ii este frica, la fel si la piscina), nu prea avem bani acum deci si localul iese din discutie(fastfood, bar, restaurant, cofetarie, cafenea etc.). da-ti va rog niste idei! mersi!

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Http://www.addictinggames.com/fireboyandwatergirl.html
asta il joc cu sora mea

6 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Pai va uitati la filme sau va plimbati cu rolele .gatiti...va machiati. vorbiti de diverse subiecte. jucati table, sah,happy
etc

Răspuns utilizator avertizat
| SayMeSayYou a răspuns:

Pai eu am tot 14 ani si jumatate si am o verisoara de 22.de fiecare data cand ne intalnim la ea sau la mine ne costumam in diferite moduri, ne machiem cat mai caraghios si facem poze... e o activitate parerea mea destul de amuzanta.

oriqm e doar o idee... sper sa gasesti ceva ca sa-ti placa
te pup kiss daca vrei id meu da-mi un mesaj privat

| kidu03 a răspuns:

Pai faceti curat in pod(daca ai)vei descoperi multe lucruri interesante.Nuj,n-am idee!

| AlienKenny a răspuns:

Pff nu aveti ceva jocuri? gen monopoly sau europolis?!?!
daca nu uitati-va la niste coafuri usoare de facut si le faceti una la alta thinking sau sa dansati rolling on the floor
?!

funda?batting eyelashes

| Treselle a răspuns:

Hey, puteti merge la sanius.sa stiti ca e foarte distractiv sau sa va jucati cu perne in casa. sau sa sariti in pat, sper ca te-am putut ajuta...sau adevar sau provocare e distractiv, nu stiu exact dar gasesti tuhappy