| FLoRyN99 a întrebat:

Am nevoie de o sugestie pentru un cadou la scoala. Trebuie sa fie pentru baiat si bugetul de 30 de lei. Mi se pare stupida ideea si nu prea stiu ce as putea lua. Multumesc.

3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

In jurul acestei sume, odata, un coleg a primit o sticla/halba cu trompeta...foarte amuzanta ideea. Presupun ca o poti gasi la un magazin de cadouri

| Quiin a răspuns:

Uite aici cateva lucruri ieftine si pe placul baietilor :

- Un ceas
- O bratara
- Un lant
- Un Fes de cap
- Un set de parfum
- O sticla de sampanie

| Daniel_Florin_1998 a răspuns:

Cadoul este de ziua lui presupun.Pai,baietilor le place cel mai mult jocurile. Daca nu ai posibilitatea asta cea mai buna idee e sa ii dai banii in mana sa fii sigur decat sa ii cumperi ceva care nu ii place