| thelovestory a întrebat:

as avea si eu nevoie se ajutorul vostru. Trebuie sa ii dau un cadou la un coleg de clasa de Mos Craciun! El este un baiat mai smecheras si habar nu am ce sa ii iau. va rog sa ma ajutati spunandu-mi ce as putea sa ii iau!
P. S bugetul impus de doamna diriginta e de 20 lei...va rog este urgenthappy dau fundita pentru cea mai mai buna sugestie

Răspuns Câştigător
| teodora2001 a răspuns:

Ai putea sa iei ominge de footbal, Si eu a trebuit sa dau de sfantu nicolae si asta am dat.Ai putea sai faci ceva manual sau sai iei o cana cu zodiacul lui.sau ceva in spiritul craciunului nu conteaza neaparatce ii iei gestu conteaza sau sa mai iei o soseta din aia cu mosu pe ea si sa pui duliuri in ea

1 răspuns:
| teodora2001 a răspuns:

Ai putea sa iei o minge de footbal, Si eu a trebuit sa dau de sfantu nicolae si asta am dat.Ai putea sai faci ceva manual sau sai iei o cana cu zodiacul lui.sau ceva in spiritul craciunului nu conteaza neaparat ce ii iei gestu conteaza sau sa mai iei o soseta din aia cu mosu pe ea si sa pui dulciuri in ea sper ca tem ajutat