| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cand un tip e super insistent cu prietenul tau la ce va duce gandul? Insistent in sensul ca se tot autoinvita la voi, se ofera sa ii faca tot felul de servicii, il tot invita la el(inclusiv noaptea sa joace LOL) Cand iti face un serviciu nu face contra cost ci vrea plata in mancare laughing se tot baga in seama, se tot lauda, e foarte prietenos cu prietenul meu dar cu restul blocului nu prea se intelege(ca tot aduce gagici la el, le fofo si gem alea de le aude un cartier).

14 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Problema nu e tipul ala, ci cum reacționează prietenul tău.

| SofiaTeodorescu a răspuns (pentru Catrice):

Nu il prea baga in seama.

| SilentRain a răspuns:

Caut și el un animc, ce ți se pare asa dubios?
Doar nu vrei sa stai nu mai tu cu gagiul tău
Câte o data exagerați femeilor, pe tine dacă te cauta o fata e ceva extraordinar?
Oamenii se mai imprietenesc

| SofiaTeodorescu a răspuns (pentru SilentRain):

Este foarte insistent... iubitul meu are prieteni iese nu am o problema cu asta.Doar ca si lui i se pare ciudat omu asta.

| SilentRain a răspuns (pentru SofiaTeodorescu):

Poate e poponar rolling on the floor)
Noi pe TPU nu putem știi exact ce e în mintea unui om, nu va place de el ignorați

| SofiaTeodorescu a răspuns (pentru SilentRain):

Acuma a zis ca sa mearga la el deseara ca vine o prietena la el dar sa mearga fara mine.(Nu ma deranjeaza sa iasa prietenul meu fara mine )

| SilentRain a răspuns (pentru SofiaTeodorescu):

Pai dacă nu va place de ce îl băgați în seama?
Pai cum vine asta, sa vina fără tine... Dar el poate sa își aducă o gagica

| SofiaTeodorescu a răspuns (pentru SilentRain):

Nu îl băgăm îl ignorăm...Da tot a doua zi hop el se oferă sa ne faca nu stiu ce, sa vină la noi etc...

| TheGentleman a răspuns:

M-aș gândi la Mafia. Tommy Angelo, Vito Scaletta etc.

Vezi că o dată intrat în Mafie nu mai poți ieși, decât mort rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca vrea doar sa se imprieteneasca cu voi 2.

| SofiaTeodorescu a răspuns (pentru anonim_4396):

A nu stiu ca pe mine nu ma saluta nici cand sunt spe balcon

| mdc98 a răspuns:

E pe invers probabil.
O fi facut pasiune pentru prietenul tau.

| SofiaTeodorescu a răspuns (pentru mdc98):

Aaa...te pomenesti ca ii place la coco.

| mdc98 a răspuns (pentru SofiaTeodorescu):

Exact.