| ManuelManu a întrebat:

Care sunt sau este cea mai mare frica, temere a voastra?
Cele mai mari temerei ale mele sunt teama de moarte si teama de a pierde persoanele dragi mie, indiferent ca sunt prieteni, colegi, neamuri, parinti. Dar cel mai mult imi e teama sa-mi pierd prietenii, colegii. Doar cine a trecut prin asta, stie cum este, si pierderea e foarte dureroasa.

Un inceput frumos de saptamana sa aveti!

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

E foarte dureros când pierzi pe cineva drag în moarte și durerea persista chiar dacă trece timpul. Ceea ce mă ajuta e faptul de a cunoaște ce se întâmplă cu om când moare și ce speranța au ei.

| ShamelessQboy a răspuns:

De ceia ce ne este frica mai mult nu scăpăm!
Deci un motiv in plus sa trăiești frumos fiecare clipa sa nu iti para rau atunci când vine vremea despărțirii!