| Cedry2k8 a întrebat:

Ce o face pe o fata fericita? Ma refer la vorbe, cadouri sau fapte, chestii de astea.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aspectul fizic,un carcater de om hotarat,comic, serios bland,cu stare cat de cat materiiala, rece,indiferent,sa o mai contrazica, fetele sunt greu de facut fericite pentru ca ele sunt nehotarate mereu asa ca mai bine nu incerci,daca i faci multe cadouri va profita de tine apoi te va lasa,daca esti prea cuminte se va plictisi de tine,daca esti badboy cica nu e bine dar toate fug dupa ei, vezi baieti aia curvari, vagabonzi, smecheri, indiferenti aia au multe iubite in timp ce baieti cuminti sunt prietenele fetelor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai acele sunt pentru fericirea de moment.
Pana la urma pe o persoana o face fericita la inceput, ce e nou, ce e neasteptat, ce e frumos, ce e amuzant. Dar unele lucruri pe care si le doresc, cred ca le aduce fericirea, insa ceea ce isi doresc, nu este mereu ceea ce le si face fericite.
Dar tu ai zis sa ne referim doar la anumite "lucruri".
Acum sunt tot felul de persoane, atat fete cat si baieti. Iar pe fete... multe lucruri trebuie facute pentru a fi fericite laughing
Vorbe? Ma gandesc, ca acele vorbe spuse sincer, din suflet, astfel incat si ele sa simta asta.
Cadouri? Acum depinde de fiecare fata in parte. Desi o masina ar da bine laughing
Si oare ce fapte sa faci pentru o fata? Un act curajos, un sacrificiu, un moment de iubire, sa arati ca iti pasa si ca vrei sa ii fi alaturi. Ar mai fi si starea de siguranta.
Insa, foar o fata ar putea raspunde concret la aceasta intrebare.

| TheGodfather007 a răspuns:

Tot ce ai mentionat tu mai sus fac o fata fericita dar asta depinde si de fata. Daca e mai materialista iti dai seama ca, cadourile sunt pe primul loc daca daca e mai romantica si nu vrea sa te stoarca de bani vorbele frumoase si timpul petrecut alaturi de ea sunt suficiente. happy

| Fky_Adrian_1999 a răspuns:

Depinde de genul de fata...Adica toate persoanele sunt diferite. Cel mai bine si dragut ar fi sa fie genul ala de fata care sa iubeasca un baiat pentru inima lui nu pentru banii sau pentru frumusete. Oricum eu zic sa nu ii dai prea multe cadouri. Adica nu zi de zi sa zicem ca ii dai azi o floare. Asta ar fi si romantic si ar fi si ca un cadou. Sper ca te-am ajutat.