| Ionică a întrebat:

Ce surpriza ati facut? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am incercat sa organizez o petrecere surpriza.Totul era pregatit, numai sarbatoritul lipsea. A venit, la multi ani, pupaceala, cadouri etc.Si a inceput brusc sa ploua cu galeata asa din senin. S-au ars boxele, s-a stricat unitatea dar toti continuau sa dansez desi muzica se duseselaughing

| anad a răspuns:

I-am facut fiicei mele mancarea preferata:salata de boeuf.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Surprize fac aproape in fiecare zi copiilor mei.

| 16.laura.16 a răspuns:

De mult nu am mai facut surprizesad Sa-mi fie rusine!

| HBK a răspuns:

Mi-am vizitat zilele astea tatal bolnav, lucru pe care nu-l mai facusem de ceva anisad. Se poate spune ca a fost o surpriza emotionanta.