| Ismileforyou a întrebat:

Salut din nou... acel baiat mia propus din nou intilnire ce sa fac sal accept sau sal refuz?

6 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Pai asta depinde de tine...
Daca il placi accepta, si asa veti incepe sa fiti mai apropiati si poate incet incet veti fi si impreuna~!

Anul Nou sa iti aduca sanatate si fericire`!

Cu drag,
GaBBrieLA BiBuuu`

Pa, pa`!

| 54ndy a răspuns:

Dacă îţi place spune DA dacă nu îţi place spune-i NU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca deja ai hotarat.

| Did3 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat te vei duce!happy

| myky_4509 a răspuns:

Daca iti place de el accepta daca nu accepta si spune-i ca tu nu simti acelasi sentiment pentru el

| tania_9007 a răspuns:

Daca il placi accepta dar daca nu-l placi il refuzi.Depinde numai de tine daca simti ceva pentru el, dar daca te-a invitat inseamna ca el simte ceva pentru tine.