| dandy15 a întrebat:

Salut.In curind voi avea o surioara si parintii au spus ca eu decid care va fi numele ei.Va rog sa ma ajutati cu niste nume de fete care va plac voua.Eu ma gindeam la numele Camelia. Voi ce parere aveti? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Mie imi place Alina, si Maria e dragut, si Raluca imi place mult... Poate asta te ajuta: http://www.copilul.ro/nume-copii/

96 răspunsuri:
| Happy a răspuns:

Da frumos...eu i-as pune nulele raluca andreea sau camelia roxana happy acum decizia iti apartine

| Pinkyx a răspuns:

Hei.
mie imi plac aceste nume: Maia
-Jasmin
-Carina
-Carla
-Stefany

happy

| kiddutssa a răspuns:

Numele unei persoane va fi un fel de eticheta mai tarziu pentru ea deci trebuie ales cu mare grija. Ai putea sa ramai la Camelia, avand in vedere ca este primul care ti-a venit in minte. Mai tarziu s-ar putea sa alegi altul si ulterior sa regreti ca ai renuntat la Camelia. Sa fie sanatoasa si frumoasa si sa ne tii si pe noi la curent cu numele ales.happy

| Locaa a răspuns:

Iris, ca pe mine:d si ca un al doilea prenume Camelia, doua nume de florilove struck

| aLaLa a răspuns:

Mie imi place mult de tot numele IULIA.Mult succes la ales numele perfect!

| Roxii a răspuns:

Pai is mai multe nume care imi plak.roxana ruxandra carla carina stefania, patricia, daria, amalia, issabella, beatrice, etc.

| yunnyaaa a răspuns:

E frumos Camelialove struck

Mie una imi place foarte mult Smarandalove struck.Beatricelove struckIuniahappy. oricum nume neobisnuitelove struck

| ZuZuAleX a răspuns:

Mara:d Ify...

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Uau! Esti norocoasa! Sa-ti traiasca!
Camela este unume foarte frumos, dar poti sa pui 2 nume:Camlia si Denisa... ce iti place tie, dar sa se potriveasca cu numele de familie!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Iata cateva nume:Raluca, Daniela, Simona, Alina, Rebecca, Sanziana, Sandra, Elena, Andreea, Irina, Mariana.

| gabriela007 a răspuns:

Alexia, Delia, Roxana, Gabriela, imi place si Camelia :X
Ps: eu zic sa aiba doua nume, unul fiind de sfant

| oanna_7222 a răspuns:

Camelia e frumos.si sa o strigi cami sau camitzu

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Hm...
camelia e un nume dragut...
dar imi place mai mult Adela, Corina, Carlatongue, RAluca, Rebeca, Natalia...

| LiaGore a răspuns:

Rebeca maria(un prenume de sfanta)

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai mie imi place numele

->Paula

| MidnightSun a răspuns:

Pai maria, inana, andra, diandra, kely...camelia nu stiu...nu imi prea placebig grin

| geaniina a răspuns:

Roxana
geanina
elena
bianca

| คเค๓เк a răspuns:

Numele care le prefer eu:

Sonia

Maryse

Alicea

Melina

Stacy

Candice

Sidonia

Romina

Catrina

Yssabella

Dennis (Da e nume de fata un nume frantuzesc love struck se pune accentu`l pe un singur N)

Elisa

Lita

Tiffany

Michelle

Rosa

Serena

Jillian

Layla

Savannah

Torrie

Trish

Chelsea

Velvet

Mickie

Giselle

| คเค๓เк a răspuns:

Numele care le prefer eu:

Sonia

Maryse

Alicea

Melina

Stacy

Candice

Sidonia

Romina

Catrina

Yssabella

Dennis (Da e nume de fata un nume frantuzesc love struck se pune accentu`l pe un singur N)

Elisa

Lita

Tiffany

Michelle

Rosa

Serena

Jillian

Layla

Savannah

Torrie

Trish

Chelsea

Velvet

Mickie

Giselle

| Ally_8613 a răspuns:

Uite niste idei,,:1Daria... 2Iulia. 3. 4Carolina. 5Alexia(asta s-a mai spus).6Stefania.7Ecaterina.8Marina.mai sunt si altele.acum tu alegi.trebuie sa iti placa si tie.

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Camelia
Alexandra
MIhaela
Vanessa
Denisa
Raluca
Cristina
Andreea
Mariana
Adina
Gabriela
Xenia
Alisa
Evelyna
Gretty
Adela
MAria
Inna
Lya
Ella

| gabylovee13 a răspuns:

Gabriela

| virtuallove a răspuns:

Eu adorr numele: Maia, Sabina, Sara, Mara, Maria. Sper sa. ti placa macar unulwinking.

| roco a răspuns:

Neata...eu ma gandeam la numele:emma, mara, thea, rebbeca, teodora.
Dar deciazia iti apartine

| Ginuk a răspuns:

E un nume tare frumos Andreea, Pamella, Georgiana, Alexandra, Romina.etc sunt multe care imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena, Alesia, Alexia, Maia.

Sa traiasca si sa fie sanatoasa a mica, si voi pe langa ea!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ecaterina? Rebeca? Anastasia? :X asa le cheama pe verisoarele mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-i puneti Alexia, Nectaria sau Natalia. Astea imi plac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camelia este un nume frumos.Sa traiasca, mie imi place: Elidehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos numele Camelia. Imi mai plac Sofia, Sonia, Simina.