| adyonu2000 a întrebat:

Salut, ma numesc Adrian si caut un domn pe numele sau Grigore Gheorghe(varsta cuprinsa intre 60-70ani) sotia sa se numeste Cozina si au o fiica pe nume Diana, stau in Bucuresti sector 2sau3, nu stiu prea multe detalii insa daca stie cineva ceva si doreste sa ma ajute, se poate pune in contact cu mine ori aici pe TPU, sau daca nu la id de mess: adi_onu2000, sau la tlf: 0034663766612(Spania). rog seriozitate, e ceva emotionant de familie!

5 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Nu am gasit decat aceasta persoana, fare nu are varsta mentionata de tine: http://www.unefs.ro/......20site.pdf
Sau aceasta, din sectorul 3: https://www.facebook.com/Gigi.Grigore/about

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la sectiile de politie care apartin acestor sectoare, nu dai mai multe detalii despre fiica, cati ani are, cand ai vazut-o ultima data lucra, nu lucra, Grigore sau Gheorghe este numele de familie?

| adyonu2000 explică (pentru anonim_4396):

Numele de familie este Grigore, iar eu sunt plecat din tara, si pe motivul asta am apelat si aici, iar daca nu reusesc, o sa merg cand o sa am timp si in tara si o sa incerc ce ai zis tu, oricum mersi de ajutorhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru adyonu2000):

Intra pe face boock poate ai noroc, sunt o gramada de Grigore Diana, poate una dintre ele este chiar fata celui pe care il cauti, succes!

| adyonu2000 explică (pentru anonim_4396):

Tu ai zis, sunt o gramada, e super dificil sa o gasesc pe fb, dar nu se exclude nici varianta asta, mersi oricum.