| Stef126 a întrebat:

Salut.Maine implinesc o luna cu iubita mea si nu stiu ce surpriza sa-i fac. O sugestie ceva? va rog!

13 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Nimic.ai prea obisnu'o. adica e o luna, mai asteapta si tu sa faceti 6 luni si da'i ceva dar o luna e putin, sunteti inca in perioada de cunoastere si obisnuinta unul cu celalalt.succes

| Jerrry a răspuns:

Un buchet de floribatting eyelashes mi`se pare suficient daca aveti doar o luna big hug

Bafta :*

| Marina1000 a răspuns:

Pff.ceva ce iar placebig grin.o bratara frumoasa din argint.sau cercei mici pentru a doua gaura (daca are 2 gauri la o urechebig grin).

| Danyel a răspuns:

Ceva simplu dar si special...cum ar fi o bratara, un lantisor, un ursulet de plus sau iesi la un suc cu ea. Succes! :d

| Miiiiiiiih a răspuns:

O Floare o pereche de cercei daca ai bani scoate-o la un suc...Gestu conteaza crede'ma.Shi sa fie cu dragoste si sinceritate(fetele simt)laughing
P.S Si eu sunt fata si stiu>:d<

| Rares24 a răspuns:

Hmmmmmmmmthinking fetelor le plac trandafirii si lucrurile vesele! iti zick euwinking poti alege flori sau ursuleti...o scoti in oras, etc...dar ceva romantic si vesel! mult noroc amicewinking

| invincible a răspuns:

Ceva semnificativ.Ai putea sa-i dai un talisman care sa fie doar al vostru.Sau o parte de inima ca lantisor iar cealalalta sa fie la tine.In general ai putea sa-i dai bijuterii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, n-o cunosc pe prietena ta, dar daca mi-o lasi o saptamana, iti promit ca o sa afli ce cadou sa-i faci! Mai ai si alte intrebari tampite?

| NevastuicAaA a răspuns:

Cumparai un buchet de flori.

| OKxGIRLx a răspuns:

Daca maine impliniti o luna fai o petrecere sau invit-o in oras.

| mariajohanna a răspuns:

O floricica, o felicitare, o pereche de cercei, alte bijuterii sau daca stii pe la tine prin oras chestii pentru. iubita ca breloc de chei sau alte chestii de genu asta :d Succes! big grin

| Troll_5705 a răspuns:

Sex

| maia4 a răspuns:

Ca fata fiind consider ca un trandafir rosu e cel mai frumos cadou primit de la partenerhappy