| nashu40 a întrebat:

Salut prieteni!
Voi cam ce va doriti sa va aduca Mos Nicolae? Astept raspunsuri frumoase happy
Eu as dori sa-mi aduca un job si intelegere in familie...

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Nashu40,
Frumos gand. (Si eu sper ca tu sa reusesti, si, sa-ti regasesti si acea ''intelegere'' - de care tu ai nevoie!)
Eu imi doresc, dar nu de acum, ci, de ceva timp, ca Mos Nicolae (si nu numai el!), sa-i readuca mamei mele - acea ''sanatate'', de care ea are nevoie! Deci, daca ea ar fi bine - sa zicem, sanatoasa: ce-as mai putea eu sa-mi doresc, mai mult de atat (momentan)? Evidenthappy nimic, decat atat... si, uite asa, 'Mosul', ar impaca/ferici doua suflete...(si nu numai pe ele!)
Numai bine si sa auzim de bine.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic. Dumnezeu stie ce imi va iesi in cale las treaba in mana lui

| Biencush a răspuns:

Multa iubire si o atmosfera ca in filme in aceasta perioada si nu numai in casa!

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Poi sunt multe, sufleteste ar fi sa ma inteleg la fel de bine cu ai mei ca pana acum, sa o vad pe sora mai des dar si pe fratele la fel, sa ma descurc bine cu scoala
Iar pe plan material...multe, dar daca am lucrurile mentionate mai sus ma simt implinita

| izvordemunte a răspuns:

O vacanta si mai mult timp alaturi de cei dragi... (daca poate)

| Andreea_5313 a răspuns:

Eu as dori sa fiu cu persoana iubita!sad

| marius577 a răspuns:

Noroc la teze si un joc pentru wiihappy.

| Deadpool a răspuns:

Uraaaaaa! visul mi sa indeplinit! si mos nicolae a venit! mia adus un mp3! big grin

| dannyTm a răspuns:

Sanatate, iubire, mult timp alaturi de familie prieteni cea ce as dori sa primeasca toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva dragut nu stiu orice e bine primit nu sunt pretentioasa, doar ca mi ar placea ca mosul sa imi puna cadoul in ghetute ca in copilarie