| NeymarJr1010 a întrebat:

Salut TPU, am 15 ani și am o problema. Tata a divorțat de mama și eu am rămas cu el. După vreo 9 luni tata sa recăsătorit cu o alta femeie. Acum am o sora vitrega de 18 ani. Problema care este, ca ea îmi tot propune sa susținem o relatie sexuala ascunsa de ai noștri, pentru ca ea nu mai are iubit de un an și duce lipsa. Nu știu ce sa fac, vreun sfat? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AmsaMare a răspuns:

Sunt foarte multe motive sa nu o faci dar sunt si motive sa o faci, este strict alegerea ta si nu uita sa iei in calcul si consecintele actiunilor tale.

uite o situatie posibila, o faci odata, crezi ca nu se va mai inampla pe viitor? Si daca se tot intampla, crezi ca nu vei ajunge impreuna cu ea? si daca ajungi impreuna cu ea, crezi ca nu o sa va despartiti? si tot asa

in plus, chestia asta iti poate aduce probleme in relatiile tale viitoare daca se ajunge sa cunoasca lumea intamplarile voastre

daca esti super fiert sa o faci, fa o dar ai grija si gandeste te foarte bine la viitor, poti strica casatoria tatalui tau

| AmsaMare a răspuns (pentru AmsaMare):

A si acum realist vorbind, cam ciudata tipa de 18 ani care vrea sa se **** cu unu de 15

| NeymarJr1010 explică (pentru AmsaMare):

Mulțumesc de răspuns, deja am facut-o și de ce sa mint, mi-a plăcut. Nu știu sigur dacă vom face treaba asta din nou

| Mosotti a răspuns (pentru AmsaMare):

Si daca ajunge impreuna cu ea ce? Nu sunt rude de sange, merge f bine.
Si ce conteaza ce va fi, conteaza prezentul, ca vor mai fi sau nu impreuna, nu conteaza, se simt bine amandoi acum, el nu are ce pierde.

Ce are treaba el cu lumea? Si ce treaba are asta cu casatoria tatalui lui? El si fata sunt niste straini genetic si nu are nici o treaba cu ta-su si mama vitrega.
Ca doar nu o omoara, ii face un bine ei, ca tot are nevoie, deci si tata si mama ei trebuie sa se bucure daca ar afla.

Ca si daca mama ei era sau nu cu ta-su, nu schimba cu nimic treaba, tot straini sunt.
Misto tipu, inseamna ca arata bine de-l place aia de 18 ani.

Suntem unii prea limitati in gandire si in conceptii, ne lovim de niste reguli total nejustificate.
Daca natura permite relatia, atat conteaza.

| Mosotti a răspuns (pentru AmsaMare):

Nu e deloc ciudata tipa, arata baiatu super probabil si ea il place, o fi mai matur, mai asa, mai barbat.
Cate cazuri nu-s, 3 ani diferenta in plus sau in minus nu conteaza, fie la ea fie la el, placere si atractie sa fie.

| Mosotti a răspuns (pentru NeymarJr1010):

BRAVO MAN! Esti un barbat adevarat, normal ca ti-a placut. Pai sa faceti iar, de ce nu? Esti un baiat destept, sincer nu ma asteptam, dar acu vazui mai jos mesajul asta.
Ma gandeam ce te lasi influentat de cine zice sa nu faci, total nejustificat.

De ce n-ai face din nou? Ca doar n-a avut dinti in p sa te muste de penis ca sa nu mai faci.
Sigur ca e bine sa nu bati toba sa afle ai tai, dar na, fiti discreti, ca si parintii au conceptii inguste poate si nu-s open mind ca mine.
Faceti de cate ori simtiti nevoia si vreti.

Maaama m-am udat tot cand imi imaginez sa am o sora vitrega din asta de 18 ani, eu sa am 15 si sa-mi propuna asta, aoleu...doamne, sa iasa fum nu alta, si ea sa suiere ca locomotiva de placere, dar sa nu suiere ca se aude si afla parintii.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Mai am un loc cu piersica da aștept sa fie vara laughing)) este la grădină tot la un moș laughing)))

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

E f bine ca ai de unde sa iei! Si aia si ailalta.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Pai decât sa mănânc de la piață toate chimicale mai bine mănânc direct din copac din natură și sănătos. Mergi la piața nici nu știu ce iei sa mănânci mosoti toate chimicalele.și mai am un loc cu cireși merg și acolo vara asta.

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Corect! Nu e bine sa mananci chimizat din copac e mult mai bine daca nu l-a masluit si pe pomu ala.
F bine ca nu esti fricos! Eu sunt curajos dar in multe is fricos.
Am si eu cunostinte in Constanta, mai ma duceam vara acolo, la 2 statii de mamaia cam pe acolo ma duceam.

Hahahah, esti spaima CTA, deci daca vin p=acolo sa ma feresc (glumesc, ca cu mine n-ai fi baiat rau cred, ca eu stiu sa ma port cu orice om).

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Sunt belea mare mosoti -_-

Droguri Săbi pistoale femei cazinouri-_- da le-am lăsat mam cumințit mosoti-_-

Pai este mai bine să-l iei din copac direct este sănătos așa.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Mie nu mieste frica de nimeni mă bat și cu albinele -_-

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Bine, depinde ca daca vin 4-5 insi nu mai ai ce le face.
Normal ca e mai sanatos sa iei alea din copac.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Ma bat și cu 4 mosoti -_- țima spus ca sunt belea mare ii bat pe toți 4 mosoti -_-

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Acu...ai si tu o limita la bataie, nu poti bate 50.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Mosoti -_- 50 nu bat da 49 tot bat-_-

BadboyForever -_- sunt belea mare mosoti nu sti tu -_- droguri pistoale femei mai multe nu spun ca este ilegal -_-

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Am inteles.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Bine

40 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti predau sfatul unui afacerist afemeiat: nu f te nimic din jurul casei.
Aventurile trebuie traite pe teren neutru.

| Mosotti a răspuns:

Pai si ce mai astepti? Baga tare! Ia uite la tine, fata se roaga de tine si tu nimic? Ce ai de pierdut? O sa va simtiti bine amandoi.
Mai si intrebi ce sa faci? Accepti, ca rau nu o sa fie, doar sa te protejezi sa nu ramana gravida.

Pfuaa daca eram eu, o rupeam in paispe de prima data cand mi-a zis. Ce barbat ar refuza asa ceva?

Nu e ruda de sange cu tine, deci sunteti doi straini, si atat timp cat nu e grad de rudenie merge orice ar fi, si sotia tatalui si fata sunt straini genetic de tine.
Faptu ca-s casatoriti ea si tatal tau, nu conteaza.
Maine pot sa divorteze, si e tot una, tot straini raman.

| SilentRain a răspuns:

Mai bine sa nu, că nu știi tu ce-i poate minte și te baga in belele

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

La ce belele sa-l bage? Ca doar n-a dat in cap, n-a furat, n-a talharit, n-a violat, a fericit-o asa cum a cerut.
Doar i-am zis sa se protejeze sa nu o lase gravida, daca a facut-o deja fara protectie, mda, e o problema.
Ptr ca daca a lasat-o gravida, va trebui sa faca avort, si nu stiu cum va face daca nu are bani sa se duca singura la clinica, dar daca are, e okey.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Ești bolnavi mosoti.

1997onur

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

De ce draga is bolnav? Explica putin, ce este cu 1997onur? Ca ai scris mai jos 1997onur.
Am invatat baiatul de bine.
Bolnav esti cand faci infractiuni, cand faci rau, nu cand faci bine.
Daca nici bine nu avem voie sa facem, atunci ce sa mai zic?

Sunt doar open mind, atat.
In occident am vazut ceva cazuri din astea si aia nu mai zic nimic, noi cand ne desteptam?
La unu din ele el avea 22 si ea 19, tot asa frate si sora vitregi fara leg de rudenie, si stiau si parintii, in Germania mai bine zis prin 2002.

Acolo se incep relatiile de la 13 ani si nu e problema, doar la noi "haaau bau nuuuu, sunteti prea mici, vaaaai".
De aia ii educa de mici sa stie sa se protejeze, sa le intre in inconstient acolo.
Deci la noi cand e vb de relatii, ssex, avem niste blocaje psihologice enorme.

Atata timp cat nu faci rau la nimeni, nu faci rau partenerului, te protejezi, nu avem legatura genetica, e permis orice.
Ptr ca daca zici ca nu, apare intrebarea de ce, daca o sa zici "pai sunt frati vitregi".
O sa apara "si daca sunt ce?".
Si sa vedem cum argumentezi sanatos chestia asta.
Si asa o sa ajungi ca nu exista argumenrt sanatos care sa zica nu la chestia asta.
Deci e vb doar de conceptii nejustificate.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Ești openBolnav.

Voi ați fi în stare sa va futtteți și între voi cu openmind asta al vostru altceva nu am de spus la așa oamenii sa aibă Dumnezeu milă de așa oamenii. dacă ați ajuns sa aveți ochi pentru sora frate și verișor verișoara sau verișoră și var de nu știu ce grad și sora frate vitreg clar sunteți bolnavi de la așa mizeri numiți oamenii eu nu am treaba și nici nu vreau vreodată în viața mea sa am de asa vreodată cu așa mizeri bolnave.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Ce se aseamănă se adună sângele trage îl aveți în sânge nu o sa va sature nimic și nici nu o sa va saturați vreodată bolnavilor.

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Pai stai asa, bolnav e ala care se f cu rudele! Aia da, adica rude de gradul 1 si 2, desi auzisem ca de ex ai putea sa te casatoresti cu verisori de grad 2, insa nu prea-s de acord cu asta totusi.
Deci aia cu verisor, verisoara, frate, sora de sange, o eliminam, fa o diferenta.

Ca verisor, verisoara e clar ruda.

Eu ma refer doar la cei fara nici un grad de rudenie. Poate nu ai inteles, dar am explicat mai clar.
Si atat timp cat sunt straini, au voie in mod natural, natura decide, nu niste conceptii sociale.
Nu e rudenie, gata, e okey.

Mai, suntem bolnavi dupa placere, e corect daca asta vrei sa zici. Dar si dupa iubire, afectiune si restul cu un om cu care ne intelegem, are calitati morale si arata si atractiv.
Mi se pare okey.
Lasa-l pe dumnezeu ca "ce e frumos si lui dzeu ii place". Nu i se face mila, ca el nu zice sa nu ne facem relatii cu oameni care nu ne sunt rude.
Condamna relatiile intre rude.

Fratii vitregi NU sunt rude! Poti pricepe asta? Sunt doi straini practic, puteau sa se intalneasca inainte ca parintii sa se cupleze, si?
Si dupa aia se cuplau si parintii.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Nu conteza dacă nu sunt rude tot frați sunt.

Dumnezeu nu face separatism pentru el toți suntem la fel el nu se uita la frumusețe. Se uita la inima și sufletul la om atata.

Vorba asta cu cei frumos și lui Dumnezeu îl place numai la cu*ve și cu*vari ai s-o auzi ăștia au un sânge cu*via și cu*varaseală nimeni niciodată nu-i o sai sature și nici ei nu o sa se sature Niciodată vor ajunge din femeie în femei și din bărbat în bărbat toată viața lor.

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Pai unde a zis natura (dumnezeu) ca nu e voie sa se cupleze doi straini genetic?!
Natura zice sa nu cuplezi rude pentru ca ies copii defecti de cele mai multe ori, si asta se intampla.

Nicaieri in biblie si altundeva nu scrie ca nu ai voie sa te cuplezi cu un strain doar ca parintii lor se cupleaza, deci alti doi straini.
E doar asa o idee sociala nefondata adica ai fi contra la ceva ce face rau (ca la cuplarea intre rude ce ies copii defecti), asta da, dar daca nu face rau. dispar argumentele.
Sunt multe blocaje sociale fara nici un fundament.

Asa cum e si aia, ca eu la 18, 5 ani n-am voie sa ma culc cu profa mea de 30 ani de la facultate, ce sa zic, si daca e profa ce? E femeie. Bine, sa nu se afle sa nu zica colegii ca ma favorizeaza pe mine, asta e altceva.
Am dat ex facultatea ca sa nu bagam minorii de la liceu in discutie.

Ca si aici avem o fata care dupa majorat vroia sa devina modell sau sa faca videochat, toti i-au sarit in cap, pai ce are? Va fi majora si face ce vrea, sunt si astea meserii, daca nu face rau, nu vad problema.

Dumnezeu tine cont si de frumusete chiar daca nu el personal, ca daca nu conta frumusetea nu o mai lasa pe pamant! Ne-ar fi lasat pe toti nefrumosi dar cu suflet, inteligenta si caracter.
Ar trebui sa fim apreciati doar pentru astea, e corect de zici. Ca fizicu se duce, dar calitatile alea raman.

Pe unii nu-i mai satura ca multi vor mult ssex, multi pun f mult poate exagerat accent pe asta.
Tu stii, ca 95 % din barbati daca vb cu o femeie fie pe net fie live, au ca scop ssexul.
Putini care pot vb fara leg cu asta, de multe ori i-am condamnat si eu. Ok, vb si de asta, dar nu doar de asta.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Bine mosoti

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Noi va trebui sa invatam ca astia suntem, sa nu ne mai opunem naturii umane din niste coceptii, occidentalii au ajuns f sus, iar daca au ajuns asa sus inseamna ca is destepti, si daca le ei nu e problema, de ce ar fi la noi?!
Ca si ala cu homo, lesbi, trans, noi avem o problema, aia n-au.
SUA + occidentul sunt cam 600 de milioane de oameni, nu or fi toti prosti si noi destepti care suntam praf in toate.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Ce se aseamănă se adună.

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Pai sa stii ca asa este!

Nu ai cum sa te intelegi cu cineva care nu gandeste cam ca tine de ex. Si nici nu ma refer la sex aici, culmea nu-s ahtiat dupa asta, eu vb asa obiectiv fiind, pentru altii ca le respect gandirea, atat.
Daca mie imi place politica, matematica, fizica, economia si istoria, m-am imprietenit cu cineva din 2003 ca ne intelegemm vorbim la infinit de astea, lucram la mate si fizica si nu ne mai plictisim cand ne intalnim.

Daca tu ai vb cu el, l-ai da dracu, cand incepe cu politica si te tine asa si un an cate 2 ore pe zi la telefon cu asta.

Daca imi plac calculatoarele si tehnica, m-am imprietenit cu fost coleg de liceu si asta facem de 24 de ani odata pe sapt cand ne vedem.
Discutam si de pshologie, psihiatrie, diabet, nutritie.

Si tu la fel, precis esti amic cu cineva ca tine.

Dar...pacat ca nu am gasit si fete asa, doar baieti. Si nu ma refer deloc la sex aici, ci cu ceva pasiuni, discutii comune. Bine, daca iesea o relatie serioasa, nu era rau, fara frati, surori si altii, ca nu era cazu.
Si se intampla cine se aseamana sa aduna, ca nu cauti, intamplator dai de ei sau nu dai.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Da am un prieten ca mine dar a plecat cu firma în străine în Germania cu firma care lucrez si chiar acum eu în construcții da eu am ales sa rămân aicia nu mai plec vreodată. Cat despre fete sau femei sa nu aud sau sa nu le vad toată viața mea cât am să exist eu nu vreau vreodată în viața sa am de aface vreodată cu așa ceva sunt mult mai bine singur.

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Pai ai ales sa ramai ca poate iti convine mai mult aici, poate ai rude aici, prieteni, e limba ta, ai si salariu bun, si nu ai de ce pleca.
Prietenu poate vedea altfel treaba, il durea in cot de familie, rude, prieteni, poate nu avea sal bun aici, sau daca avea, a plecat cum ca e o tara mai civilizata si oricum ii e mai bine acolo.
Deci depinde de om. Insa poate ai sau iti faci prieteni si aici, ca e bine sa ai cu cine discuta, face ceva activitati comune, sa va ajutati reciproc fie si cu un sfat util care poate ajuta la rezolvarea unei probleme.

Cu femeile ce sa zic, ai tu motivele tale pentru care nu vrei sa auzi de ele si banui care sunt.
Eu sincer la tinerte as fi vrut, acu la 44 ani nu prea mai vreau.
Insa din pacate din toamna 2002 de cand am net, am cunoscut gramezi de femei, si toate erau la fel, discutau doar prosteala, panarama, nu aveam mai nimic comun cu ele, nu puteam lega o prietenie in primul rand, nu se putea ajunge mai departe.
Si in real ce am cunoscut era la fel, parca e o alta specie, pe bune.
Bine, sunt okey si ele si noi, doar ca suntem f diferiti.
Nu poti face o relatie doar pentru ssex, sau sa-ti faca treaba in casa, ca nu merita, chiar daca arata bine, trebuie si alte calitati.

Cu baietii in schimb m-am inteles, asta e.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Pai el a ales sa plece pentru bani am vorbit cu el sa rămână aicia ca bani poți sa-i faci oriunde în lumea din muncă cinstită da el a vrut sa place și am spun bine atata. pe ora loam 10 euro și cazare tot de la firma doar ca eu nu alerg după bani sunt scârbit de Europa și bani sunt împlinit cât câștig pe plaja și în construcții unde muncesc eu nu am nevoie de mai mult sunt mulțumit și împlinit câți bani am și cât câștigi de la munca și pe plajă. Cine alegerea după bani sa rămână cu bani eu nu am treaba cu așa oamenii în viața mea și care pun bani pe primul loc și mai ales oamenii care spun ca bani aduc fericire nu au habar de nimic bani niciodată nu vor aduce adevărat fericire. da asta nu toți o pot înțelege cu adevărat.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Mosotti):

Am mâncat jumate de copac cu corcodușe roși și sare laughing)))) abia aștept sa se facă mai mari sale mănânc pe toatelaughing))) am niște zone care anul trecut am sărit gradul și i-am furat lui unul din gradina un gutui și anul asta ii fac vizită mosoti aștept sa se facălaughing)))

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Corect! Nici eu nu umblu dupa bani, pentru mine intai primeaza relatiile cu oamenii, sa am partea afectiva rezolvata, sa comunic, sa fac una si alta cu un prieten ceva, relatiile umane ma intereseaza in primul rand.
N-am ramas in Germania din cauza asta! Ca mama a zis sa ramanem in 2017 (a fost maritata cu un neamt din 1998), dar eu nu am vrut, acolo nu aveam prieteni, eram cam izolat.

Pai multi nu inteleg cu adevarat asta pentru ca nu au nevoi emotionale ci doar financiare, si tot nefericiti sunt, se plang ca altii is falsi, dar asa is si ei.

F bine ca mananci corcoduse, unora le place.
Du-te si ia de acolo ce vrei la ala, haha. Gutui, corcoduse, ce o fi.

| johnnny123 a răspuns:

Sigur nu ai văzut prea multe filme pentru adulți?

| DepikaPadukone a răspuns:

Terminați cu prostile copii drogați. Cum sa faci așa ceva? este sora ta chiar dacă este vitregă tot sora este ce ai? Nu face așa ceva niciodată.

| Mosotti a răspuns (pentru DepikaPadukone):

VAAAi de mine, cum sa faca asa ceva de parca i-ar face vreun rau.
Lasa-l sa se simta bine.
E sora vitrega dar nu au grad de rudenie, deci sunt doi straini, statutul teoretic nu schimba cu nimic problema.

Niscaiva ssex nu le prinde rau, lasa baiatu sa fie barbat si open mind, sa nu ierte pe nici una.
Uite ca a si facut-o, bravo lui! Respect.