| razor111 a întrebat:

Salut,TPU,am de facut un cadou unei colege din clasa ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu ce ocazie, e obligativitate? de unde ai bani? cati ani?

| xBlueAngel a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ursulet de plus, o bratara, un lantisor, o rama foto, o esarfa sau sunt niste globuri foarte dragute de sticla cu un fel de zapada in ele (cred ca stii la care ma refer). Depinde si ce crezi tu ca i-ar place ei. Succes!

| AlexandruExTreMe a răspuns:

O rama foto, un ceas, o bratara sau un lantisor.

| rarepearls a răspuns:

Un lantisor si un buchet de flori puppy dog eyes

| Irina_9101 a răspuns:

O ciocolata Milka de Craciun

| Monidanuta1999110 a răspuns:

Eu as spune sa ii ei o bluza; o geaca; lantisor; o pereche de cercei; un ceas s-au daca ii plac animalele cumparai o pisica.

| Ạłẹx_Dinu_1995 a răspuns:

Eu zic … daca o placi dai un buchet de trandafiri roșii! Crede-ma o sa iti meargă!