| matragunaotravita a întrebat:

Salut tpu.cum pot sa imi dau seama daca prietenul meu mai tine la mine? vorbim de doi ani jumate si as vrea sa stiu daca ma mai iubeste sau e doar obisnuinta. funda! astept cu nerabdare raspunsurile voastre multumesc

Răspuns Câştigător
| Laugh25 a răspuns:

Daca crezi ca ii obisnuita, de ce nu ii faci cate o surpriza? ca sa'l trezestihappy
Probabil ca el s-a obisnuit cu relatia astaa, poate aveti doar o rutina si cam atat.
Faceti lucruri impreuna si ai sa vezi daca mai tine la tine sau nu.
Dar nu lasa sa fie rutina, pentru ca il va plictisi.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În doi ani de zile și chiar mai bine nu ai reușit să-ți dai seama, păi cu cine ești în tandrețuri, nu cu el?
Pa, pa.

| DdDiX a răspuns:

Discută cu el direct. Nu trebuie neapărat să îl supui anumitor teste. Întreabă-l dacă mai simte ceva pentru tine; analizează şi vezi dacă s-a schimbat de la începutul relaţiei până acum.

| SunnyDay88 a răspuns:

Daca te mai respecta, atunci inca te mai iubeste.
daca va certati des si din nimic - NEXT!

| AntoSweet a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el uitandu-te pe net pe Facebook la pozele unei fete(colege, prietene)sa vezi ce reactii are si daca se da in vant dupa orcie fata.