| tomagabriel2011 a întrebat:

o fata de care imi place s-a internat azi in spital iar asta a fost un prilej de a ii scrie mai mult pe mess, sa o fac sa se simta mai bine... oare e gresit daca ii scriu prea mult, or crede ca sunt disperat? sa o intreb daca o deranjeaza ca ii scriu prea mult sau o fac de cacao daca zic asta? Multumesc anticipat, fara gogomanii e serios.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Scrie-i lucruri frumoase, cu tact, bine gandit!
Acum are nevoie de incurajare, vorbe frumoase, s-o linisteasca (de fapt asta ii place oricand tuturor fetelor).
Duoa ce va iesi din spital fa-i o mica vizita, ducandu-i un buchet frumos de flori.

Ii doresc insanatosire si tie mult succes!winking

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scrie-i doar atat, cat iti raspunde si ea!
Daca nu raspundem atunci ori nu poate, ori o deranjezi.

| tomagabriel2011 explică (pentru Bula):

Adica sa ii scriu cat vreau eu?

| tomagabriel2011 explică (pentru Bula):

Si da, imi raspunde mereu dupa ce ii scriu. Dar intrebam ca sa nu zica ca is disperat sau ceva

| tomagabriel2011 explică (pentru Bula):

Mersi frate, bun raspuns, meriti funda! tongue Totusi ca sa gandesc o replica buna sa o fac sa rada imi ia ceva timp dar functioneaza

| Bula a răspuns (pentru tomagabriel2011):

Scrie-i lucruri frumoase, cu tact, bine gandit!
Acum are nevoie de incurajare, vorbe frumoase, s-o linisteasca (de fapt asta ii place oricand tuturor fetelor).
Duoa ce va iesi din spital fa-i o mica vizita, ducandu-i un buchet frumos de flori.

Ii doresc insanatosire si tie mult succes!winking

| Freya1 a răspuns:

Oricine intr-o situatie de genu simte nevoia sa fie cautat.Nu faci nimic rau si poate ii faci si o vizita live o sa ai un +